|

ماجرای عجیب مهاجم پرسپولیس

مهاجم تیم پرسپولیس همچنان دور از تفکرات اصلی کادر فنی برای نیم فصل دوم قرار دارد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مقام نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر رسید که با بحران نداشتن مهاجم دست و پنجه نرم کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از مهر؛ یورگن لوکادیا پس از هفته دوم به پرسپولیس اضافه شد و تصمیم جدایی ناگهانی قبل از شروع هفته دوازدهم گرفت همچنین شیخ دیاباته که خیلی دیر به لیست بازیکنان پرسپولیس اضافه شده بود با مصدومیت‌های متوالی روبرو شد تا تنها ۶۰ دقیقه برای این تیم بازی کند.

مهاجم اهل مالی پرسپولیس در حالی با آسیب دیدگی‌های خود باعث تغییر در ساختار تاکتیکی سرخپوشان شد که یحیی گل محمدی از همان ابتدا نسبت به مصدومیت‌های طولانی مدت دیاباته هشدار داده بود، اما اصرار مسئولان باشگاه باعث شد تا این بازیکن به جمع بازیکنان بپیوندند. با این وجود دیاباته کمترین تأثیر را در برد‌های متوالی پرسپولیس داشت تا گل محمدی همچنان دنبال جذب مهاجم برای تقویت خط حمله تیمش باشد.

سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد با معرفی مهاجم جدید به مدیریت باشگاه نسبت به حل مشکل گلزنی تیمش اقدام مؤثر کرده و این گونه نشان دهد که همچنان اعتقادی به حضور همیشگی دیاباته در ترکیب پرسپولیس ندارد.

شایان ذکر است شیخ دیاباته به تازگی در تمرینات گروهی این تیم حاضر شده و در صورت صلاحدید کادر فنی می‌تواند در بازی آخر هفته پرسپولیس برای دقایقی بازی کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی