|

حضور یک بازیکن در پرسپولیس منتفی شد

میلادمحمدی نه علاقه ای به حضور در لیگ ایران دارد و نه تصمیم دارد پیشنهادهای دیگر تیم های اروپایی را بپذیرد.

لینک کوتاه کپی شد

همان طور که طی چند روز اخیر نوشتیم نه میلاد محمدی علاقه ای به حضور در لیگ ایران دارد و نه یحیی گل محمدی تلاشی برای جذب او انجام داده است. این در حالی است که برخی رسانه های رسمی از حضور این بازیکن در پرسپولیس خبر می دهند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ واقعیت امر این است که میلاد محمدی وضعیت خوبی در یونان دارد. او در ۴۰ درصد بازی های تیم باشگاهی اش حضور داشته و یک پاس گل هم داده است. این در حالی است که محمدی با «آ.اک.آتن» قراردادی ۴۵۰ هزار یورویی دارد.

از این رو نه او تمایلی به ترک تیم باشگاهی اش دارد و نه «آ.اک.آتن» به راحتی او را از دست خواهد داد. آن هم در حالی که محمدی از تیم های باشگاهی کشورهای روسیه و پرتغال هم پیشنهاد داشته اما در تیم یونانی ماندنی است و تصمیم خود را با مدیران «آ.اک.آتن» نیز در میان گذاشته است.

از سوی دیگر یحیی گل محمدی در پست دفاع چپ هم وحید امیری را دارد و هم روی علی نعمتی حساب ویژه ای باز کرده است. به گونه ای که یحیی، بازیکنی با توانایی محمدمهدی احمدی را حتی از لیست 20 نفره بازی ها کنار می گذارد.

از این رو بعید است با توجه به وضعیت لیست پرسپولیس و پست هایی که یحیی نیاز بیشتری به جذب بازیکن دارد، تصمیم به جذب بازیکنی در منطقه چپ خط دفاعی داشته باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی