|

طلب میلیاردی پرسپولیس از AFC

درویش در جلسه‌ای که با اینفانتینو و شیخ سلمان داشته، راهکارهایی برای دریافت طلب این باشگاه پیدا کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

در شرایطی که پرسپولیس در فصل‌های اخیر بارها با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم کرده و مجبور به پرداخت بدهی‌های دلاری بازیکنان و مربیان خارجی خود شده، این باشگاه از AFC طلبکار است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ جدیدترین طلبی هم که به پاداش صعودهای آسیایی پرسپولیس اضافه شده، به بازیکنان ملی‌پوش این باشگاه که در جام جهانی قطر حاضر بوده‌اند مربوط می‌شود که طلب پرسپولیس را به مبلغ سه میلیون و چهارصد هزار دلار که در حدود ۱۳۹ میلیارد و چهارصد میلیون تومان می‌شود، می‌رساند. باشگاه پرسپولیس اما به دلیل تحریم‌ها تا کنون نتوانسته به این پول دسترسی داشته باشد‌.

درویش در این خصوص گفت: ما همین چند روز پیش نامه زدیم چند بدهی که داریم را از محل پولی که طلبکاریم، پرداخت کنیم. زمانی که بازی ما در جام حذفی برگزار می‌شد به ما گفتند که با فیفا مکاتبه شده است و آنها باید مشخص کنند که مبلغ طلب ما چقدر است که در چند روز آینده فکر می‌کنم مشخص شود. میزان طلب‌مان از AFC هم که مدت‌هاست پیگیری می‌کنیم، مبلغ سه میلیون و 400 هزار دلار است. طی سفری که برای بازی‌های جام جهانی داشتیم دیداری با شیخ سلمان و اینفانتینو داشتیم که وزیر ورزش محبت کرد و جلسه‌ای را با حضور مهدی تاج هماهنگ کرد. در آن جلسه راهکاری را پیشنهاد دادند که از طریق آن بتوانیم به پول‌مان برسیم و فدراسیون در حال پیگیری این موضوع هم هست.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی