|

خط حمله استقلال تعطیل است!

استقلال در سه دیدار گذشته خود تنها یک گل به ثمر رسانده که آن نیز از روی پنالتی بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال در چهار دیدار قبلی خود فقط یک بار به پیروزی رسیده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ دو تساوی برابر پرسپولیس و مس رفسنجان و شکست مقابل تراکتور، نمی تواند نتایج قابل قبولی برای آبی پوشان باشد. فاصله آنها با صدر جدول به پنج امتیاز رسیده و فردا نیز دیدار دشواری در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی برابر تراکتور در پیش خواهند داشت.

علاوه بر نتایج ضعیف استقلال پس از جام جهانی، ضعف این تیم در خط حمله است. چنانچه دیدار دربی را فاکتور بگیریم، آبی پوشان در سه دیدار قبلی خود برابر صنعت نفت، مس رفسنجان و تراکتور، تنها یک بار آن هم از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شده اند که این نمی تواند آمار قابل قبولی برای مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر باشد.

در واقع استقلال در 270 دقیقه گذشته، فقط یک مرتبه و به لطف پنالتی کوین یامگا گلزنی کرده است. این اتفاق برای دومین بار است که امسال برای استقلال رخ می دهد. در هفته سوم لیگ برتر و پس از اینکه کوین یامگا دروازه مس کرمان را باز کرد، این تیم در دو دیدار متوالی برابر نفت مسجدسلیمان و پیکان، در امر گلزنی ناکام بود تا در ابتدای لیگ نیز این رکورد منفی 270 دقیقه و یک گل، برای استقلال به ثبت برسد.

1785068

حالا آبی پوشان باید فردا در دیداری که حکم مرگ و زندگی را دارد، به مصاف تراکتوری بروند که چند روز پیش و در هفته پانزدهم لیگ برتر، آنها را شکست داده است. تیم پاکو خمس در تبریز عملکرد بسیار بهتری نسبت به استقلال داشت و آبی پوشان برای اینکه در همان گام نخست از دور رقابت ها کنار نروند، باید برابر این حریف قدرتمند، به پیروزی دست پیدا کنند.

برای کسب پیروزی برابر تراکتور، استقلال باید طلسم گل نزدن هایش را بکشند. در شرایطی که تابستان امسال تراکم و ترافیک مهاجمان این تیم سوژه رسانه ها شده بود، اما این تیم امسال در پانزده بازی، فقط پانزده گل به ثمر رسانده که برای این تیم، آمار قابل قبولی نیست.

حالا باید دید که خط حمله استقلال در دیدار فردا چگونه عمل خواهد کرد. بازیکنانی مانند سجاد شهباززاده، ارسلان مطهری، آرمان رمضانی، پیمان بابایی و مهدی قایدی باید از سد مدافعین تراکتور عبور کنند و دروازه اخباری را فتح کنند. مصدومیت محمد محبی و تعویض زودهنگام او در تبریز، به ضرر آبی ها تمام شد. او در بازی فردا نیز غایب است و باید دید استقلال بدون وینگر بوشهری خود چگونه عمل خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی