|

توصیه اسطوره منچستر به تن هاخ در مورد خرید شاه ماهی ایرانی!

ریو فردیناند مدافع و کاپیتان سابق منچستر دوباره از مهاجم ایرانی پورتو تمجید کرد

لینک کوتاه کپی شد

ریو فردیناند مدافع سابق تیم فوتبال منچستریونایتد از مدیران این باشگاه خواست به جای وت وگهورست مهاجم تیم ملی هلند، مهدی طارمی را از باشگاه پورتو به خدمت بگیرند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری، باشگاه منچستریونایتد در حال مذاکره با وت وگهورست مهاجم تیم ملی هلند و باشگاه بشیکتاش است تا این بازیکن را جایگزین «کریستیانو رونالدو» کند.

هرچند هنوز انتقال وگهورست به یونایتد قطعی نشده است اما «ریو فردیناند» مدافع سابق و سرشناس باشگاه منچستریونایتد بار دیگر از جذب مهدی طارمی بازیکن پورتو حمایت کرد و از مدیران یونایتد خواست سراغ این مهاجم ایرانی بروند و درباره او تحقیق و بررسی انجام بدهند.

به گزارش نشریه «مترو» انگلیس، فردیناند در برنامه YouTube Vibe with Five در واکنش به مطرح شدن نام مهاجم هلندی برای حضور در یونایتد، گفت:

اگر من بودم می‌رفتم و طارمی را از پورتو می‌آوردم.

حمایت دوباره «فردیناند» از مهاجم ایران/ یونایتد طارمی را بگیرد!

طارمی تا پایان فصل آینده با باشگاه پورتو قرارداد دارد و بند فسخ قراردادش با این باشگاه پرتغالی ۶۰ میلیون یورو (۵۳ میلیون پوند) تخمین زده می‌شود.

فردیناند پیش از این و بعد از آنکه طارمی با پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی دو گل به انگلیس زد، از توانایی‌های مهاجم ایران تمجید و از او حمایت کرده بود.

در این مدت بعضی از رسانه‌های پرتغالی مدعی شدند طارمی از طریق مدیر برنامه‌های خود ارتباطاتی را با فردیناند برقرار کرده است تا زمینه انتقالش به یونایتد یا یکی دیگر از تیم‌های لیگ برتر انگلیس فراهم بشود.

فردیناند در جریان مصاحبه روز گذشته خود همچنین توضیح داد که چرا یونایتد باید جذب هری کین مهاجم تاتنهام را در پنجره تابستانی در اولویت قرار دهد.

فردیناند گفت: هری کین را بگیرید. هواداران اسپرز (تاتنهام) متاسفم، شما چیزی نخواهید برد، او چیزی در اسپرز نخواهد برد. بیایید در تابستان برویم و شماره ۹ را برای سه یا چهار سال آینده پیدا کنیم و هر سال ۲۰، ۲۵ گل در فصل بزنیم، کجا می روید؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی