|

اولین خروجی پرسپولیس در نقل و انتقالات

گمانه‌زنی درباره نقل و انتقالات تیم پرسپولیس به اوج خود رسیده است.

لینک کوتاه کپی شد

فهرست بزرگسالان پرسپولیس با جدایی یورگن لوکادیا و تمدید قرارداد با عیسی آل‌کثیر، حالا ۱۹ نفره شده، اما ممکن است در پنجره نقل و انتقالات نیم فصل، این تعداد کاهش یابد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرآنلاین؛ در حالی که شایعات زیادی پیرامون مهدی عبدی و سیامک نعمتی در فضای مجازی منتشر می‌شود، اما از شواهد و قرائن مشخص است که امکان دارد اولین خروجی پرسپولیس، دیگر مهاجم این تیم، حامد پاکدل باشد.

مدیربرنامه او این روز‌ها مذاکرات با سه تیم میانه جدولی را آغاز کرده که نیاز به مهاجم دارند و این بازیکن را به آن‌ها پیشنهاد داده که البته این موضوع در حد صحبت‌های اولیه بوده و به مراحل نهایی نرسیده است.

قرار است بعد از بازی جام حذفی مذاکرات بیشترین با مدیران باشگاه‌ها انجام شود و البته همزمان مذاکرات برای جدایی بی دردسر پاکدل هم با باشگاه پرسپولیس انجام خواهد شد.

البته یحیی گل‌محمدی هنوز فهرست موردنظر خود را به باشگاه نداده و در خصوص عدم نیاز به بازیکنان هم هیچ صحبتی را مطرح نکرده و تمام این موارد، مربوط به مذاکراتی است که بین نماینده مهاجم پرسپولیس با مدیران و سرمربیان باشگاه‌های دیگر است که صورت می‌گیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی