|

ستاره ای که می خواهد در هر صورتی پرسپولیسی شود!

خبر رسیده یک مهاجم که با پیشنهاد گل‌محمدی مواجه شده تصمیم گرفته به هر شکل ممکن به پرسپولیس برود.

لینک کوتاه کپی شد

این ستاره شناخته‌شده اما یک مانع بزرگ دارد و آن هم قراردادش با باشگاه فعلی اوست. این بازیکن تا پایان فصل جاری با این باشگاه شهرستانی قرارداد دارد و مدیران باشگاه او نیز حاضر نیستند رضایتنامه‌اش را صادر کنند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی؛ مهاجم موردنظر یحیی گل‌محمدی اما پس از پیغام و پسغام‌های بی‌فایده و جواب منفی شنیدن از دست‌اندرکاران باشگاه متبوعش یک پیشنهاد جدید به آن‌ها داده است. او اعلام کرده حاضر است کل پولی که از ابتدای فصل جاری از باشگاه شهرستانی گرفته را بازگرداند اما رضایتنامه‌اش را بدهند که بتواند پرسپولیسی شود.

جالب آن که باشگاه پرسپولیس حاضر نیست برای گرفتن رضایتنامه این مهاجم شناخته‌شده به باشگاهش نامه رسمی بزند زیرا جوابش را می‌داند!

شنیدیم مسئولان باشگاه پرسپولیس دریافت رضایتنامه را به خود این بازیکن سپرده‌اند چرا که معتقدند باشگاه شهرستانی محال است به نامه رسمی پاسخ مثبت دهند. البته رقمی که این مهاجم از ابتدای فصل از باشگاهش گرفته مبلغ نسبتا کلانی است اما باشگاه شهرستانی هنوز جوابی به این پیشنهاد جدید نداده است.

بعید است این باشگاه و مدیرانش رضایتنامه مهاجم مورد نظر را ولو با پیشنهاد بازگرداندن کل قرارداد برای پرسپولیس صادر کنند و این بازیکن چاره‌ای ندارد مگر آن که تا پایان فصل صبر کند!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی