|

رونالدو در لیگ عربستان محروم است؟!

احتمالا رونالدو از دو بازی ابتدایی در لیگ عربستان محروم خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

روزنامه الشرق الاوسط به نقل از منابع آگاه در باشگاه النصر عربستان اعلام کرد که کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی ساعت ۲۳ امروز دوشنبه به ریاض پایتخت عربستان می‌رسد و قرار است استقبال بزرگی از او انجام بشود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از مهر؛ مدیران باشگاه النصر عصر روز گذشته مادرید را به مقصد ریاض ترک کردند تا بر استقبالی که قرار است از ستاره جدید خود داشته باشند، نظارت کنند.

جلسات هماهنگی در این ارتباط روز گذشته در ریاض بین باشگاه النصر، مسئولان فرودگاه و طرف‌های مرتبط با مراسم استقبال برگزار شد و حدوداً دو ساعت به طول کشید.

این در حالی است که هنوز مشخص نیست رونالدو دقیقاً چه زمانی می‌تواند برای النصر بازی کند چرا که باشگاه عربستانی منتظر دریافت کارت ITC از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس است.

این کارت نشان می‌دهد که رونالدو می‌تواند برابر تیم‌های الطائی و الشباب در لیگ عربستان بازی کند یا به خاطر محرومیت دو جلسه‌ای در زمان حضورش در تیم منچستریونایتد از سوی کمیته انضباطی اتحادیه انگلیس از این دو بازی محروم خواهد بود.

طبق اعلام الشرق الاوسط، در صورت اجرایی شدن این محرومیت، اولین بازی رونالدو در عربستان روز ۲۱ ژانویه برابر الاتفاق خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی