|

رونالدو در حسرت یک تماس از تیم محبوبش!

رونالدو بالاخره با النصر قراردادی دو ساله امضا کرد اما تا آخرین لحظات منتظر تماس یک باشگاه بود.

لینک کوتاه کپی شد

کریستیانو رونالدو شب گذشته در مادرید بالاخره قراردادش با النصر عربستان را امضا کرد و حالا بیشترین دستمزد تاریخ فوتبال را نیز دریافت خواهد کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ شب گذشته رئیس باشگاه النصر و دیگر مدیران باشگاه عربستانی در مادرید حاضر بودند تا بزرگترین نقل و انتقال تاریخ فوتبال آسیا را قطعی کنند و به هدف خود نیز رسیدند. انتقالی که ابتدا در جریان جام جهانی و توسط مارکا فاش شده بود.

1786701

40 روز پرتنش با فراز و فرودهای زیاد سپری شد و انتقالی که ماه گذشته تقریبا قطعی شده بود، به سرانجام رسید. همه چیز تمام شده به نظر می رسید ولی برخی جزئیات باید مورد بررسی بیشتر قرار می گرفت تا انتقال نهایی شود. همچنین النصر نیز برای عقد قرارداد رسمی با رونالدو موانعی پیش روی خود می دید که همه را برطرف کرد. رونالدو در طول جام جهانی برای اینکه تمرکزش کاملا روی تیم ملی پرتغال باشد، همه شایعات انتقالش به النصر را رد کرد ولی او به خوبی می دانست که مذاکرات وارد مرحله پیشرفته خود شده و انتقال به النصر امری تقریبا قطعی است.

1786448

همه چیز از مصاحبه او با پیرس مورگان شروع شد. انتقادات تند او علیه اریک تن‌هاخ و باشگاه یونایتد در نهایت منجر به فسخ قرارداد او شد. هدف رونالدو از مصاحبه نیز همین بود. در همان روزها بود که پیشنهاد النصر رسید. رونالدو تقریبا می دانست که ادامه فوتبالش در بالاترین سطح فوتبال اروپا غیرممکن است ولی سعی کرد امید خود را حفظ کند.

1786702

 پیشنهاد النصر عالی بود و تمامی گفت‌وگو ها توسط دوست صمیمی رونالدو یعنی ریکاردو رفوژه انجام شد و جالب اینکه ژرژ مندس، مدیر برنامه های رونالدو در 20 سال گذشته، در این مذاکرات هیچ دخالتی نداشت. رونالدو جام جهانی کابوس واری را سپری کرد و پس از حذف پرتغال چون بدون تیم بود، با اجازه مسئولان رئال در کمپ والدبباس تمرین کرد.

1786449

 پس از اولین تمرین شایعات و گمانه زنی ها در مورد بازگشت رونالدو به رئال قوت گرفت اما رونالدو هرگز تماسی که منتظرش بود را دریافت نکرد. او کورسوی امیدی داشت که شاید رئال برای جذب او اقدام کند اما هرگز این اتفاق رخ نداد. بازگشتی که می توانست رویایی باشد اما در باشگاه رئال مادرید علاقه ای به همکاری مجدد با رونالدو نداشتند. از سال 2018 که رونالدو رئال را ترک کرد، در دو نوبت او برای بازگشت ابراز علاقه کرد ولی فلورنتینو پرز(رئیس باشگاه) هیچگاه چراغ سبز نشان نداد.

1786490

در نهایت و پس از اینکه النصر توانست انتقال قطعی و قرضی چند بازیکن خود را نهایی کند و یکی دو خریدی که تمام شده به نظر می رسید را متوقف کرد، همه چیز برای رسمی شدن انتقال رونالدو مهیا شد. داستانی که از 25 نوامبر شروع شد، شب گذشته در خانه رونالدو در مادرید به سرانجام رسید و ستاره پرتغالی از دو روز دیگر در ریاض خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی