|

باشگاه پرسپولیس می تواند مجوز حرفه ای بگیرد؟

رضا درویش و مدیران زیرمجموعه او تمام نیروهای خود را برای دریافت مجوز حرفه ای به کار گرفته اند.

لینک کوتاه کپی شد

 

این یک واقعیت است که مهدی تاج در جایگاه رییس فدراسیون فوتبال از رفع موانع برای حضور قطعی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خبر داده و به نوعی اهالی فوتبال را امیدوار کرده اما واقعیت امر این است که هنوز خبری از رفع مشکلات به طور کامل نیست و سرخابی ها تا به این لحظه رفع تعلیق نشده اند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ اگرچه در موازات وعده های مهدی تاج؛ فدراسیون فوتبال نیز آمادگی خود را برای بازگشت به شرایط پیش از تعلیق این کمیته اعلام کرد و AFC نیز در واکنش به درخواست فدراسیون شرایط را برای از سر‌گیری فعالیت‌ قبول کرد، اما واقعیت این است که هنوز خبری از صدور مجوز حرفه ای سرخابی‌ها نیست.

همین موضوع باعث شده تا رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس تعداد زیادی از جلسات روزانه خود را به رفع موانع برای دریافت مجوز حرفه ای اختصاص داده و تلاش می کند تا با همکاری وزارت ورزش، اقدامات اساسی برای دریافت مجوز داشته باشد.

باید منتظر بود و دید تا قبل از شروع فصل جدید لیگ قهرمانان و تا زمان مشخص برای صدور مجوز حرفه‌ای، تلاش های درویش جواب داده و باشگاه پرسپولیس که دیگر پرونده شکایت بین المللی ندارد، می‌تواند شرایط لازم را برای ردیافت مجوز حرفه ای احراز کند یا نه.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی