|

تونل وحشت در انتظار بارسلونا؛ ژانویه خطرناک!

بارسلونا در ماه آینده باید در لالیگا، کوپا دل ری و سوپرجام اسپانیا به میدان برود.

لینک کوتاه کپی شد

جام جهانی قطر هفته گذشته به اتمام رسید و فوتبال باشگاهی اسپانیا از چند روز دیگر شروع خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بارسلونا که صدرنشین لالیگاست، در آخرین روز سال میلادی 2022(پنج روز بعد) در نوکمپ میزبان اسپانیول خواهد بود که مثل همیشه حواشی خاص خود را خواهد داشت. بازی ساعت 14 به وقت محلی(16.30 به وقت تهران) برگزار می شود و آخرین بار که بارسا در روز 31 دسامبر به میدان رفت، به سال 1988 بر می گردد که توانست با گل های روبرت، گری لینه‌کر و باکرو 1-3 در زمین اتلتیکو برنده شود. بارسا در تاریخ خود 12 بازی در اخرین روز سال انجام داده است(هشت بازی رسمی و چهار بازی دوستانه).

1760957

چهار روز پس از این بارسا بارسا به آلیکانته خواهد رفت تا در یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری برابر اینترسیتی قرار بگیرد. سه روز بعد از این بازی بارسا در متروپولیتانو میهمان اتلتیکو خواهد بود و سپس سوپرجام اسپانیا از راه می رسد. بین 11 تا 15 ژانویه در عربستان، سوپرجام با حضور رئال، بارسا، بتیس و والنسیا برگزار خواهد شد. بارسا در نیمه نهایی برابر بتیس قرار می گیرد و در صورت رسیدن به فینال باید برابر برنده بازی رئال-والنسیا قرار بگیرد. این تورنمنت می تواند اولین جام فصل را برای بارسا به همراه داشته باشد. باشگاهی که فصل قبل دستش از همه جام ها کوتاه ماند.

1760013

در بازگشت، بارسا دو بازی متوالی برابر ختافه و خیرونا را در لالیگا پیش رو خواهد داشت. به این ترتیب بارسا ممکن است در یک ماه هفت بازی برگزار کند و باید دید چه نتایجی در آنها کسب خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی