|

سرمربی مراکش تیم های بزرگ را تحقیر کرد!

مراکش، شگفتی‌ساز جام جهانی با فوتبالی براساس دفاع منسجم و ضدحمله به نیمه نهایی رسید.

لینک کوتاه کپی شد

مراکش که در جام جهانی 2022 فقط در بازی با کانادا دروازه‌اش با گل‌به‌خودی باز شد، با حذف کردن تیم‌های اسپانیا و پرتغال به نیمه نهایی رسید و فردا شب باید به مصاف فرانسه برود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ در نشست خبری ولید رکراکی از او انتقاداتی درباره سبک دفاعی فوتبال تیمش سوال شد که سرمربی مراکش پاسخی قاطعانه داد. به گزارش رادیو مونته‌کارلو، رکراکی در پاسخ به انتقادات گفت:

داشتن مالکیت توپ مهم است اما مالکیت 70 درصدی و زدن دو شوت چه فایده‌ای دارد؟ یا در مورد xG صحبت می‌کنند. می‌گویند xG ما 4 بود، پس باید بازی را می‌بردیم! ما این‌جا هستیم تا بازی‌ها را ببریم و فقط پیروز شدن در بازی مهم است. سبک بازی گواردیولا مسلما مرا هم دیوانه می‌کند البته به شرطی می‌توانید آن‌طور بازی کنید که دی بروین و برناردو سیلوا داشته باشید. فرانسه 2018 برایم الهام‌بخش بود. آن‌ها از داشته‌هایشان استفاده کردند و قهرمان شدند. بیایید آماربازی را تمام کنیم. اگر معترضید، حتما از اینفانتینو [رییس فیفا] می‌خواهم برای مالکیت‌های بالای 60% امتیاز ویژه بگذارد. ما جام جهانی را با شانس قهرمانی 0.001% شروع کردیم و حالا همین سایت‌های آماری می‌گویند شانس قهرمانی‌مان 12% است. الحمدالله...

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی