|

خبر خوب برای ساپینتو در مورد بازی دربی

تمام بازیکنان مصدوم تیم استقلال به بازی با پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ برتر خواهند رسید.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از مسائلی که طی روزهای گذشته نگرانی هایی را برای هواداران و کادرفنی استقلال ایجاد کرده بود به مصدومیت تعدادی از نفرات اصلی برمی‌گردد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ اگرچه آرمان رمضانی و حسین زواری با بهبودی کامل در تمرینات حضور یافتند اما در جریان تمرینات و بازی های دوستانه سجاد شهباززاده و عارف غلامی دچار مصدومیت شدند. همچنین ابوالفضل جلالی نیز در بازی ایران و آمریکا مصدومیتی جزئی پیدا کرد.

وضعیت این 3 ستاره استقلال در فاصله کوتاه تا دربی پایتخت باعث نگرانی شده بود، اما حالا مشخص شده که آنها مشکلی برای همراهی تیم خود در مصاف با پرسپولیس نخواهند داشت.

ریکاردو ساپینتو بازیکنان مصدوم تیمش را به کادر پزشکی سپرد و از آنها خواست برای بازگشت زودهنگام این نفرات همه توان خود را به کار بگیرند. با شرایطی که شهباززاده،‌جلالی و غلامی دارند آنها به زودی به تمرینات گروهی اضافه می‌شوند و کار خود را برای مسابقه دربی از سر خواهند گرفت.

بر این اساس استقلال اگر در روزهای آینده دچار بدشانسی از بابت مصدومیت نفرات نباشد، در بازی با پرسپولیس همه بازیکنان را در اختیار خواهد داشت و با تمام قوا در این دیدار حاضر خواهد شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی