|

کی روش باعث ترس انگلیسی ها شد!

از جمله اتفاقات جالب توجه در فاصله ۲۴ ساعت مانده به شروع بازی ایران اعتراف خبرنگار انگلیسی درباره حریف تیم کشورش بود.

لینک کوتاه کپی شد

یک خبرنگار انگلیسی در ارتباط با اینکه چه شرایطی را برای تیم کشورش مقابل ایران پیش‌بینی می‌کند بیش از هر چیز به توانایی‌های سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اشاره کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ در آستانه دیدار تیم‌های ملی فوتبال کشورمان و انگلیس در اولین دیدار مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی که خبرنگاران رسانه‌های مختلفی در محل کنفرانس حضور داشتند تا مصاحبه سرمربیان دو تیم را پوشش بدهند پیش از شروع نشست یکی از این نمایندگان رسانه‌های انگلیس در صحبت با خبرنگار خبر ورزشی اظهارات جالب توجهی را مطرح کرد.

«کاست نیل» در مورد مسابقه تیم کشورش با تیم ملی مان اظهار داشت: بازی با تیم‌هایی که کارلوس کی‌روش هدایت آنها را بر عهده دارد همیشه دشوار است.

او تأکید داشت: چون کی‌روش به خوبی از عهده بازی‌های دفاعی و ارائه ساختارهای تدافعی بر می‌آید کار مقابل آنها سخت است.

این خبرنگار قدیمی انگلیسی گفت: فراموش نکنیم که کی‌روش در منچستریونایتد هم کار کرده و قطعاً با شناخت خوبی نسبت به فوتبال انگلیس و ملی‌پوشان ما، تیمش را روانه میدان می‌کند.

وقتی از این خبرنگار انگلیسی پیرامون نتیجه مسابقه سوال کردیم با شیطنتی خاص ادامه داد: من به شما گفتم که بازی دشواری پیش روی ماست اما در نهایت معتقدم می‌توانیم ایران را شکست بدهیم و جام جهانی را با پیروزی شروع کنیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی