|

استقلال احتمالا تورنمنت 4 جانبه برگزار می کند

با شروع جام جهانی قطر باشگاه استقلال به دنبال برپایی اردو در کشور امارات است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه استقلال قصد داشت در تعطیلات جام جهانی اردویی را در  کشور پرتغال برای آماده سازی بهتر بازیکنان برپا کند که در نهایت این تصمیم عملی نشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ با این وجود دعوت از آبی‌پوشان برای حضور در تورنمنتی 4 جانبه به میزبانی کشور امارات، مورد بررسی مسئولان باشگاه قرار گرفت که به نظر می‌رسد این بررسی‌ها نتیجه مثبتی را در پی داشته است.

مدیرعامل باشگاه استقلال امروز با حضور در جمع بازیکنان ضمن قول مساعد برای پرداخت مطالبات و رفع مشکلات مالی گفت: در حال فراهم سازی یک اردو در دبی هستیم و ان‌شاالله شرایط تمرینی خوبی در تهران و اردو داشته باشید. من شخصی هستم که اگر قولی بدهم، هر اتفاقی هم بیفتد، قولم را عملی می‌کنم.

به این ترتیب مشخص است که باشگاه استقلال برخلاف اردوی اروپایی، تصمیمی جدی برای حضور در این تورنمت و برپایی اردو دارد که در تلاش برای عملی کردن آن است.

پیش از این زمان پیشنهادی به باشگاه استقلال برای حضور در این تورنمنت اول تا چهاردهم دسامبر (دهم تا بیست و سوم آذر) اعلام شده بود که باید دید در نهایت برنامه نهایی حضور شاگردان ساپینتو در کشور امارات چگونه خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی