|

اقدام عجیب سرمربی اسپانیا در جام جهانی!

سانتیاگو کانیزارس اعتقاد دارد استریمر شدن لوئیس انریکه تا همین چهار سال پیش اتفاقی خنده‌دار بود.

لینک کوتاه کپی شد

لوئیس انریکه، مربی اسپانیا، روز دوشنبه اعلام کرد که در جریان جام جهانی همه اطلاعات مربوط به تیمش را از کانال توییچ خود در اختیار مردم قرار خواهد داد.

 به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ انریکه که منتقدان خاص خود را دارد، خبر داد که کانال توییچ خود را باز کرده و از این پس تمام اطلاعات مربوط به لاروخا در جام جهانی را مستقیما در اختیار مردم قرار خواهد داد و با هواداران به این شکل ارتباط زنده و مستقیم خواهد داشت. این حرکت انریکه در آستانه جام جهانی با استقبال رسانه های اسپانیایی و مردم این کشور مواجه شده اما برخی نیز معتقدند که حرکت او ریسکی است و در صورت ناکامی تیم در جام جهانی می تواند برای او تبعاتی داشته باشد.

سانتیاگو کانیزارس، دروازه بان سابق رئال، والنسیا و تیم ملی اسپانیا، که با انریکه در رئال و تیم ملی هم تیمی بود، از این اقدام او حمایت کرد و گفت:«انریکه سرسخت و معتقد به ایده هایش است و هر حرکت او آگاهانه است. او اینگونه از رسانه ها فاصله خواهد گرفت تا بی واسطه و مستقیم اطلاعات را در اختیار مردم قرار دهد. من با او هم تیمی بودم و می دانم که چه شخصیتی دارد. گاهی خیلی زود واکنش عصبی نشان می دهد ولی در مجموع شخصیت بسیار خوبی دارد. انریکه هر چه در دل دارد را می گوید و کسی را فریب نمی دهد.»

کانیزارس ادامه داد:«بی صبرانه منتظر تماشای ارتباط زنده او با هواداران در جام جهانی هستم. مطمئنم او مشاوران خوبی داشته و خودش هم می داند که باید با نسل امروز همگام شد. تا همین چهار سال پیش اقدام انریکه دیوانگی تعبیر می شد و همه به او می خندیدند. حرکت او واقعا هوشمندانه بود.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی