|

دو مدعی قهرمانی جام جهانی از نظر مسی!

مسی خلاف بسیاری از کارشناسان، آرژانتین را مدعی قهرمانی جام جهانی نمی داند و گفت که فرانسه و برزیل بیشترین شانس را دارند.

لینک کوتاه کپی شد

آرژانتین با مکزیک، لهستان و عربستان در جام جهانی همگروه است و بدون شک یکی از شانس های اصلی قهرمانی این رقابت ها محسوب می شود اما لیونل مسی عقیده ای دیگر دارد.

 به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ مسی در مصاحبه با خورخه والدانو در برنامه "یونیورسو والدانو" به جام جهانی 2010 و کار زیر نظر دیه‌گو مارادونا اشاره کرد و گفت :«با مارادونا روزهای بسیار خوبی داشتیم و کار با او فوق العاده بود. در جام جهانی 2010 حذف شدیم ولی خاطرات خوبی از کار با مارادونا برایم ماند و با او همه چیز خوب پیش می رفت. یکی از بهترین دوره های تیم ملی را با او داشتیم و افسوس که نتوانستیم موفق شویم.»

مسی در مورد وضعیت آرژانتین در آستانه جام جهانی 2022 و کار با لیونل اسکالونی گفت: «اسکالونی مربی بسیار شخصیتی است. جدای اینکه توانایی های فنی بالایی دارد، روش ارتباط با بازیکنان و مدیریت تیم را هم خوب می داند. او این تیم موفق را شکل داده و به بازیکنان این حس را منتقل کرده که همه برایش مهم هستند. اسکالونی به خودش و ایده هایش ایمان دارد و این بسیار مهم است. این تیم خوب را مدیون او هستیم. اسکالونی بسیار ساده و واقع گراست. سال ها عضو تیم ملی بود و می داند بازیکن ملی بودن یعنی چه.»

مسی در مورد شانس آرژانتین برای قهرمانی گفت:« در حال حاضر بازی برابر هر تیمی دشوار است. اصلا مهم نیست حریف‌تان از کدام قاره باشد. برای پیروزی باید سخت تلاش کنید. در دور مقدماتی بازی های سخت و وحشتناکی داشتیم ولی همه چیز خوب پیش رفت. ما فرصت چندانی برای بازی برابر تیم های اروپایی نداشتیم و اطمینان دارم که اروپایی ها از بازی برابر تیم های آمریکای جنوبی خوشحال نخواهند شد. از نظر من فرانسه شانس اول قهرمانی است. هرچند بازیکنان خوبی را به دلیل مصدومیت از دست داده اند اما همچنان تیم فوق العاده ای دارند. دشان سال هاست با این تیم کار می کند. برزیل هم شانس خوبی برای قهرمانی خواهد داشت. آنها ستاره ای مثل نیمار را دارند. من نمی توانم خودمان را به عنوان مدعی قهرمانی معرفی کنم. بدشانس بودیم که لوسلسو را به دلیل مصدومیت از دست دادیم چون بازیکن مهمی برای ما بود. بازی به بازی پیش خواهیم رفت و ببینیم چه می شود.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی