|

ناراحتی ستاره محبوب یحیی از تصمیم کی روش

میلاد سرلک هافبک دفاعی پرسپولیس برخلاف پیش بینی‌ها جایی در لیست نهایی تیم ملی نداشت.

لینک کوتاه کپی شد

شاید بتوان میلاد سرلک را ناراحت ترین پرسپولیسی دنیا دانست. هافبک شماره ۱۰ پرسپولیس که در دو سال گذشته همواره عضوی از تیم ملی بود، نتوانست در لیست نهایی کی‌روش جایی داشته باشد و حضور در جام جهانی را از دست داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ میلاد حتی در دیدار دوستانه مقابل نیکاراگوئه هم در ترکیب اصلی به میدان رفت ولی در نهایت نتوانست نظر مثبت کی روش را جلب کند. خط خوردن سرلک باعث شده تا این بازیکن در حال حاضر به لحاظ روحی اصلا وضعیت خوبی نداشته باشد. این بازیکن که در دو فصل گذشته عملکرد خوبی در پرسپولیس داشت، خیلی امیدوار بود تا در لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی قرار بگیرد و بتواند اولین تورنمنت مهم ملی خود را تجربه کند.

اتفاقی که رخ نداد و میلاد نتوانست به آرزوی خود که حضور در جام جهانی بود ، برسد.گل محمدی هم کاملا می‌داند که این موضوع می‌تواند ضربه بزرگی برای پرسپولیس باشد و به طور حتم سرلک تا بخواهد روحیه از دست رفته خود را بدست بیاورد، مدت زمان زیادی طول خواهد کشید. از همین رو یحیی بعد از قطعی شدن نرفتن سرلک به قطر با شاگرد خود تماس گرفت و برای دقایقی با او به صحبت پرداخت.

گل محمدی در این گفت‌وگو حسابی به میلاد دلداری داد و سعی کرد او را آرام کند. همچنین قرار است سرلک چند روزی را به استراحت بپردازد و بعد از آن به تمرینات پرسپولیس اضافه شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی