|

مقصد بازیکنان مازاد پرسپولیس!

به نظر می‌رسد سرمربی نساجی درصدد جذب بازیکنان مازاد پرسپولیس در نیم‌فصل است.

لینک کوتاه کپی شد

همان طور که در ابتدای فصل حمید مطهری با حضورش در تیم نساجی به عنوان سرمربی بازیکنانی چون علی شجاعی، محمد شریفی و علیرضا ابراهیمی را به عنوان بازیکنان مازاد یحیی گل‌محمدی جذب کرد، در نیم فصل نیز با همین راهکار قرار است برخی بازیکنان پرسپولیس را جذب کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ اگرچه هنوز یحیی گل‌محمدی هیچ بازیکنی را در لیست مازاد خود قرار نداده اما تردیدی نیست که در صورت اضافه شدن عیسی آل‌کثیر به لیست پرسپولیس، یک مهاجم از میان حامد پاکدل و مهدی عبدی از لیست خارج می‌شود و شنیدیم حمید مطهری به دنبال جذب یکی از آنها به ویژه مهدی عبدی است، آن هم در شرایطی که سرمربیانی چون امیر قلعه نویی و مورایس نیز تمایل خود را برای جذب عبدی نشان داده‌اند.

از سوی دیگر شایعاتی درباره جذب یک بازیکن آسیایی منتشر شده که هنوز قابل استناد نیست اما در صورت جذب بازیکن آسیایی و جدایی وحدت هنانوف، حمید مطهری سراغ جذب این بازیکن نیز خواهد رفت.

ه تمام اینها گمانه‌زنی‌هایی که درباره جدایی برخی دیگر از نفرات پرسپولیس همچون سیامک نعمتی بابت کم بازی کردن آنها که در برخی رسانه‌ها منتشر شده را نیز باید اضافه کرد. نفراتی که مطهری برای جذب آنها به واسطه سابقه همکاری و شناختی که از آنها دارد، دست روی دست نخواهد گذاشت.

با تمام این اوصاف باید منتظر بود و دید درنهایت در نیم فصل کدام بازیکنان از پرسپولیس جدا شده و برای ادامه فوتبال خود تیم نساجی را انتخاب خواهند کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی