|

دستور عجیب کی روش برای مقابل کمپ ایران در دوحه قطر

مربی تیم ملی اعتقاد ویژه ای دارد تا تمرینات تیم ملی کشورمان در قطر از رسانه ها مخفی بماند.

لینک کوتاه کپی شد

تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان در هنگام برگزاری رقابت‌های جام جهانی به صورت کاملاً ویژه و دور از چشم تمام افراد غیر مسئول برگزار خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ البته طبق قانون، اصحاب رسانه می توانند ۱۵ دقیقه آغازین تمرینات را تماشا کنند ولی پس از آن همه چیز دور از چشم رسانه ها و افراد عادی برگزار می شود.

علاوه بر آن، کارلوس کی روش از فدراسیون فوتبال درخواست کرد با فیفا هماهنگی های لازم را انجام بدهند تا زمین مورد نظر در کمپی که تیم ملی تمرینات خود را در قطر انجام می دهد به طور کامل از نگاهها محفوظ باشد و کسی نتواند حتی از فاصله دور هم کار آنها را زیر نظر گرفته و یا تصویر برداری کند. فدراسیون فوتبال نیز این مسئله را دنبال کرد و با قطری‌ها در میان گذاشت. در نهایت دیروز به مدیران فدراسیون اعلام شد خواسته آنها کاملاً انجام شده و با چیزی شبیه سقف های کاذب محیط اطراف زمین تمرین تیم ملی پوشانده شده است تا کسی نتواند از آن هیچ تصویری بگیرد.

تیم ملی از اواسط هفته آینده راهی قطر می شود و حداقل تا هفتم آذر ماه به طور مداوم در این زمین خواهد بود. بنابراین باید به کارلوس کی روش حق داد که نگران افشا شدن اطلاعات تاکتیکی تیمش باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی