|

مهاجم تیم ملی آلمان مصدوم شد؛ جام جهانی پرید؟!

در آخرین بازی لیگ قهرمانان اروپا، تیمو ورنر مهاجم احیا شده آلمانی مصدوم شد و ممکن است جام جهانی برایش تمام شود.

لینک کوتاه کپی شد

تقابل لایپزیش و شاختار دونتسک در هفته آخرِ دور گروهی لیگ قهرمانان به علت وقوع جنگ در اوکراین، در کشور لهستان برگزار شد و تیم مارکو روزه توانست به راحتی از سد تیم اوکراینی گذر کند و انتقام بازی رفت را بگیرد و به عنوان تیم دوم گروه، بعد از رئال مادرید به دور حذفی صعود کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ در دقیقه ۱۳ این دیدار، تاراس استپاننکو، کاپیتان شاختار، با یک تکل خطرناک سوی توپ می رود و علاوه بر لمس توپ، ضربه ای هم به مچ پای چپ تیمو ورنر وارد می کند. پس از این حادثه ملی پوش آلمانی چند دقیقه به بازی ادامه می‌دهد و سپس با اشاره به نیمکت تیم اعلام می‌کند که پایش آسیب دیده و توانایی ادامه بازی را ندارد.

او در نهایت در دقیقه 19 تعویض می شود و در حالی که به وضوح ناراحت است، جای خود را به امیل فورسبرگ می‌دهد.

مصدومیت نگران کننده تیمو ورنر در آستانه جام جهانی در دیدار لایپزیش و شاختار

پس از بازی از مارکو روزه در مورد وضعیت ورنر سوال می شود که او در پاسخ می گوید:

تیمو وقتی راه می رفت در پایش احساس درد می کرد. او نیاز به بررسی دقیق تری دارد اما پزشک تیم می گوید به نظر نمی رسد اتفاق بدی برایش افتاده باشد.

ورنر که پس از ترک چلسی و بازگشت به تیم سابقش به فرم خوب خود برگشته است، در این فصل 16 بازی برای لایپزیش انجام داده و 9 گل و 4 پاس گل به ثمر رسانده است.

این مهاجم 26 ساله با توجه به آمادگی که در این فصل از خود نشان داده است، در صورت رسیدن به جام جهانی می‌تواتد از گزینه های کلیدیِ هانسی فلیک در قطر باشد اما اکنون که تنها 17 روز تا آغاز جام جهانی باقی مانده است، در صورت جدی بودن آسیب‌دیدگی‌اش، غیبتش در اردوی ژرمن ها خبری تلخ برای فلیک و دوستداران تیم ملی آلمان خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی