|

پرسپولیس نتوانست بازیکنانش را راضی کند

با وجود واریز 10 درصد از مبلغ قرارداد و با حضور مدیرعامل در رختکن پیش از بازی با مس، بازیکنان این تیم همچنان از بدقولی‌ها ناراضی هستند.

لینک کوتاه کپی شد

پیش ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز بازی تیم‌های پرسپولیس و مس کرمان مبلغ 10 درصد ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز قرارداد بازیکنان پرسپولیس به حساب آنها واریز شد تا مجموع دریافتی آنها تا اینجای لیگ به 30 درصد برسد؛ این د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر حالی است که با توجه به نزدیکی نیم فصل لیگ برتر پرسپولیسی‌ها انتظار داشتند حداقل به جای 10 درصد 20 درصد دریافت کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ با واریز این پول به حساب بازیکنان رضا درویش مدیرعامل باشگاه پیش ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز آغاز بازی با مس همراه با مشاور رسانه‌ای خود به رختکن سرخ‌پوشان رفت تا پس ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز واریز این 10 درصد خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مقابل بازیکنان نشان دهد. این اتفاقات رخ‌داده اما باعث رضایت بازیکنان پرسپولیس نشد؛ چراکه آنها انتظار دریافت پول بیشتری نسبت به آنچه که ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز سوی باشگاه به حساب آنها واریز شده را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشتند. بازیکنان پرسپولیس به همین دلیل ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز این وضعیت ناراضی بوده و حتی این موضوع را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به گوش مسئولان باشگاه هم رسانده‌اند.

این نارضایتی باعث شده تا رضا درویش به آنها وعده دهد که باز هم به آنها پرداختی خواهد داشت، اما این پرداختی گویا د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر صورتی که انجام شود،‌ تسویه حساب مطالبات فصل گذشته بازیکنان است. بازیکنان پرسپولیس ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز فصل گذشته هنوز حدود 8 درصد طلب‌کار هستند که 3 درصد آن سهم فدراسیون است و آنها 5 درصد دیگر ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز این باشگاه دریافت خواهند کرد. مدیرعامل پرسپولیس به بازیکان این تیم قول داده که پیش ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز آغاز تمرینات پس ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز تعطیلی 12 روزه این پول به حساب آنها واریز خواهد شد. به نظر می‌رسد بازیکنان پرسپولیس د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر صورتی که مطالبات فصل گذشته خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دریافت کنند، باز هم باید منتظر عمل به وعده مسئولان باشگاه برای پرداخت بخش دیگری ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ز مطالبات این فصل خود بمانند.

بازیکنان پرسپولیس د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر جمع‌های خصوصی خود د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر این باره صحبت می‌کنند که با وجود ورود پرسپولیس به بورس و درآمد 350 میلیارد تومانی نباید این فصل مشکلات مالی داشته باشند. با این همه باشگاه پرسپولیس نشان داده که د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر زمینه درآمدزایی باید اقدامات بیشتری انجام دهد تا بتواند به وعده‌های مالی خود د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر خصوص بازیکنان و اعضای  کادر فنی جامه عمل بپوشاند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی