|

تازه وارد پرسپولیس کدام بازیکن را نیمکت نشین می کند؟

دیاباته در بازی ملوان تنها در چند دقیقه ای که در ترکیب اصلی حضور داشت عملکرد خوبی از خود نشان داد و نبود او در ترکیب اصلی احساس می شود.

لینک کوتاه کپی شد

شیخ دیاباته آخرین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تابستانی بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شفقنا؛ این مهاجم بلند قد درحالی راهی پرسپولیس شد که در استقلال عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده بود و عنوان آقای گلی را هم در  لیگ به دست آورد.

دیاباته با بدشانسی مواجه شد البته بهتر است که بگویم پرسپولیس با بدشانسی مواجه شد چرا که این مهاجم بلند قد درحالیکه خود را آماده حضور بعد از هفته سوم می کرد مصدوم شد و همین باعث شد تا او تا هفته نهم نتواند برای سرخ پوشان به میدان رود.

یحیی گل محمدی در دو دیدار  اخیر به صورت نصف و نیمه از دیاباته استفاده کرده است. در دیدار برابر مس دیاباته در ۵ دقیقه پایانی وارد میدان شد اما برابر ملوان ۲۰ دقیقه برای تیمش به میدان رفت.

دیاباته در دیدار برابر ملوان به خوبی نشان داد که خلأ او به شدت در ترکیب پرسپولیس احساس می شود. او در همین مدت کوتاه یک ضربه سر خطرناک زد و در دقایق پایانی هم دو مدافع پیش رو را به زیبایی جا گذاشت و خود را در موقعیت گلزنی قرار داد که عملکرد خوب ایمانی اجازه نداد او گل دوم سرخ پوشان را به ثمر رساند.

این مهاجم بلند نشان داد که از نظر بدنی آماده است. او به خوبی توپ ها را کنترل می کند و به راحتی یکی دو مدافع را به خود مشغول می کند و حضور او در میدان برای هر تیمی از جمله پرسپولیس غنیمت بزرگی است. او در کنار توانایی در زدن ضربات سر تکنیک و هوش بالایی هم دارد و به خوبی از قدرت بدنی اش هم استفاده می کند.

پرسپولیس در فصل جاری بازیکنانی مانند سعید صادقی، مهدی ترابی و سروش رفیعی را در ترکیب خود دارد که سبک بازی این سه بازیکن به ویژه ترابی و صادقی بسیار شبیه به هم است. این احتمال زیاد است که گل محمدی از دیدار بعدی تیمش ترابی یا صادقی را نیمکت نشین کند و به دیاباته فرصت حضور در ترکیب اصلی را بدهد. ترابی در فصل جاری افت کرده است و حضور دیاباته می تواند کمک زیادی به سرخ پوشان در فاز هجومی کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی