|

پیشکسوت آبی ها: اگر برای استقلال پنالتی بگیرند باید تعجب کنید!

پیشکسوت تیم استقلال می گوید متاسفانه اشتباهات داوری هر هفته به این تیم لطمه می‌زند.

لینک کوتاه کپی شد

شاهین بیانی پیشکسوت استقلال در خصوص تساوی این تیم مقابل آلومینیوم اراک گفت: بازی بدی نبود. در واقع استقلال خیلی حمله کرد. در اکثر دقایق بازی توپ و میدان در اختیار بچه های ما بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایلنا؛ وی افزود: بعد از اتفاقاتی که در بازی تیم استقلال مقابل فولاد رخ داد پیش‌بینی می‌شد شاید داوران تا حدی دقت بیشتری نسبت به بازی های استقلال داشته باشند ولی در بازی قبل مقابل ذوب‌آهن هم دیدیم که یک پنالتی روی آرش رضاوند جلوی چشم داور گرفته نشد. در این بازی هم به نظر رسید توپ به دست مدافعان حریف برخورد کرده ولی باز هم داور اراده ای برای گرفتن پنالتی از خودش نشان داد. شاید اگر پنالتی می‌گرفت باید تعجب می‌کردیم.

بیانی ادامه داد:

نکته دیگری که باعث شد آلومینیوم بتواند استقلال را در تهران متوقف کند عملکرد خوب دروازه بان این تیم بود که در چند صحنه مانع از باز شدن دروازه تیم آلومینیوم شد. به طور کلی تیم اراک آمده بود ۱ امتیاز بگیرد که فکر می‌کنم در این زمینه به خواسته اش رسید.

وی درباره جدایی مصطفی آجورلو از مدیریت استقلال خاطر نشان کرد:

آجرلو طی یک سال و نیمی که در استقلال بود و مدیریت این باشگاه را برعهده داشت زحمات زیادی کشید. آبی پوشان با سرمربیگری مجیدی توانستند در دوران مدیریت او در لیگ، قهرمان شوند. در آن دوره حواشی کم بود مشکلات مالی نسبت به گذشته برطرف شده بود و تمرکز بازیکنان تنها بر روی نتیجه گیری و موفقیت در لیگ بود اما تنها نکته عجیب این است که چرا به یک باره آجرلو از مدیریت استقلال برکنار شد و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا خود آجرلو در این مورد صحبت می‌کند تا شایعاتی که در خصوص برکناری اش وجود دارد را به پایان برساند.

پیشکسوت استقلال در خصوص حضور فتح الله زاده در مدیرعاملی استقلال نیز گفت:

حضور فتح الله زاده را باید به فال نیک بگیریم. او سال‌ها در استقلال بوده و شناخت خوبی از این تیم دارد اما باید بداند نسبت به زمانی که مدیرعامل بوده نسل جدید متفاوت شده است. فتح الله زاده باید در ابتدا حواشی را از استقلال دور کند. وعده‌هایی را که می‌دهد به سرعت عملی کند و تنها تمرکزش بر روی موفقیت استقلال باشد. مدیرعامل باشگاه استقلال نیاز به حمایت دارد و همه اعم از پیشکسوتان و هواداران استقلال از مدیرعامل جدید حمایت کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی