|

بارسلونا جانشین بوسکتس را انتخاب کرد

مارتین زوبیمندی، بازیکن سوسیداد گزینه اصلی بارسلونا برای جانشینی سرخیو بوسکتس است.

لینک کوتاه کپی شد

موندو دپورتیوو، سرخیو بوسکتس تصمیم خودش را گرفته و در انتهای فصل 23-2022 بارسلونا را به مقصد اینتر میامی ترک خواهد کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ بلوگرانا برای جانشینی کاپیتان خود در تابستان 2023 دست به کار خواهد شد و از قرار معلوم پس از بررسی گزینه های متفاوت، ژاوی و تیم فنی بارسا به نتیجه نهایی رسیده اند. 

مارتین زوبیمندی گزینه اصلی بارسلونا برای جانشینی سرخیو بوسکتس است. در قرارداد این هافبک دفاعی 23 ساله با رئال سوسیداد یک بند فسخ 60 میلیون یورویی وجود دارد که از نظر بارسلونا مبلغ سنگینی نیست. دستمزد زوبیمندی برای بلوگرانا کاملا به صرفه است و مشخصا بسیار کمتر از دستمزدی که سرخیو بوسکتس 34 ساله در حال حاضر دریافت می کند. مارتین زوبیمندی شخصا دوست دارد به بارسلونا ملحق شود اما می خواهد منافع رئال سوسیداد را هم در این راستا در نظر بگیرد، باشگاهی از کودکی عضو آن است. 

ژاوی شخصا دوست دارد مارتین زوبیمندی را در تیمش داشته باشد اما حتی قبل از آمدن او هم متئو آلمانی و یوردی کرویف شرایط هافبک رئال سوسیداد را زیر نظر داشتند. میان تمام کادر فنی و مدیریتی بارسلونا برای جذب مارتین زوبیمندی اتفاق نظر وجود دارد. قرارداد این بازیکن با لا رئال تا سال 2025 اعتبار دارد؛ این باشگاه از مدتی قبل تلاش خود برای تمدید قرارداد زوبیمندی را آغاز کرده و می خواهد بند فسخ و دستمزد او را دو برابر کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی