|

رکورد خاص تیم پرسپولیس با زوج جذاب!

بیرانوند و گولسیانی، بیشترین حضور در زمین را دارند و با 540 دقیقه حضور در ترکیب، رکورددار سرخپوشان به شمار می‌روند.

لینک کوتاه کپی شد

 

 

گئورگی گولسیانی و علیرضا بیرانوند ۵۴۰ دقیقه در لیگ بیست و دوم به میدان رفته‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایران ورزشی؛ پرسپولیس در شش هفته ابتدایی از ۲۱ بازیکن مختلف در ترکیب خود استفاده کرده تا یحیی از گستره قابل توجهی از بازیکنانش بهره برده باشد.

در این بین علیرضا بیرانوند و گئورگی گولسیانی، بیشترین حضور در زمین را دارند و با ۵۴۰ دقیقه حضور در ترکیب، رکورددار سرخپوشان به شمار می‌روند و هیچ بعید نیست تا پایان فصل نیز این رکورد را حفظ کنند.

نکته جالب اینکه مدافع گرجستانی سرخپوشان و بیرانوند، جزو خرید‌های این فصل هستند و حالا با عملکرد خوب، اعتماد سرمربی تیم را به خود جلب کرده‌اند؛ شاید کمتر کسی انتظار داشت گولسیانی تا هفته ششم حتی یک دقیقه هم بیرون ننشیند.

میلاد سرلک، سعید صادقی، مهدی ترابی، علی نعمتی و دانیال اسماعیلی‌فر نیز با بیش از ۵۰۰ دقیقه حضور در زمین جایگاه‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

یورگن لوکادیا باوجود حضور دیرهنگام در ترکیب پرسپولیس، توانسته خود را به جمع ده نفر برتر برساند.

نکته کنایه آمیز اینکه محمدمهدی احمدی که از او به عنوان سورپرایز این فصل قرمز‌ها نام برده می‌شد، تنها ۲۱ دقیقه فرصت بازی پیدا کرده تا پایین‌تر از شرزود تمیروف قرار بگیرد.

همچین محمد عمری با ۷۱ دقیقه حضور اعتماد نسبتا خوبی را متوجه خود دیده و بالاتر از نفراتی، چون حامد پاکدل و سیامک نعمتی است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی