|

ماجرای سربازی علیرضا بیرانوند در ۳۰ سالگی!

بیرانوند حتی در روز ۳۱ شهریور ماه و ورودش به ۳۰ سالگی، تنها معافیت ملی‌پوش شدن را پایان می‌دهد

لینک کوتاه کپی شد

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در ۳۱ شهریور وارد ۳۰ سالگی خواهد شد تا شایعات درباره مشمول سربازی شدن وی شکل گیرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرآنلاین؛ طی ساعات اخیر شایعات زیادی درباره اینکه علیرضا بیرانوند باید از مهرماه خود را مهیای حضور در سربازی کند شکل گرفته که البته با توجه به مستندات موجود به نظر می‌رسد واقعیت نداشته باشد.

مساله سربازی علیرضا بیرانوند طی سالیان اخیر به موضوع جالبی تبدیل شده است و حتی در مقطع ابتدایی حضورش در این تیم در فصل شانزدهم لیگ برتر نیز با اتفاقات و واکنش جالبی از سوی وی همراه شده بود؛ بیرانوند که از همان زمان پیگیر مساله معافیت خود بود، در آن مقطع اظهارنظر جالبی مطرح کرده بود و مدعی شد به دنبال این است تا با به دنیا آمدن فرزند چهارمش از مزیت معافیت استفاده کند! هرچند او اکنون تنها دو فرزند دارد و هیچ وقت نتوانست از این معافیتی که در ذهنش شکل گرفته بود استفاده کند.

با این حال کمی بعد از این اظهارنظر، در مساعدتی که شکل گرفت ملی‌پوشان تا ۳۰ سالگی از معافیت سربازی برخوردار شدند.

اتفاقی که باعث شد تا گلر شماره یک تیم ملی طی سالیان اخیر، به کمک این معافیت بتواند شرایط عدم حضور در سربازی را فراهم سازد و در پرسپولیس و باشگاه‌های خارجی که حضور داشته، بدون مشکل کار را دنبال کند.

اما اکنون در فاصله تنها چند روز تا پایان ۲۹ سالگی علیرضا بیرانوند ماجرا سربازی وی بار دیگر داغ شده است. گلر ملی‌پوش پرسپولیس که بعد از دو فصل حضور در فوتبال اروپا اکنون به ایران بازگشته و پیراهن سرخپوشان را بر تن کرده، ۳۰ شهریور ماه باید شمع کیک ۲۹ سالگی خود را فوت کرده و وارد ۳۰ سالگی شود. اتفاقی که در وهله اول منجر به پایان انقضای سود بردن وی از معافیت سربازی ملی‌پوشان خواهد بود.

اما… بیرانوند چندی بعد از حضورش در تهران و پایان کار در ریوآوه پرتغال به دنبال حل این موضوع بود. اتفاقی که باعث شد او خیلی زود با ثبت نام در رشته تربیت بدنی دانشگاه خرم آباد در مقطع ارشد، از معافیت دوباره‌ای سود ببرد.

ثبت‌نام و قبولی در این دانشگاه به معنای پایان حرف و حدیث در خصوص سربازی علیرضا بیرانوند است و او حتی در روز ۳۱ شهریور ماه و ورودش به ۳۰ سالگی، تنها معافیت ملی‌پوش شدن را پایان می‌دهد و با معافیت تحصیلی کار را بدون دردسر دنبال خواهد کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی