|

اعتراض بازیکنان استقلال به بدقولی باشگاه!

بازیکنان تیم استقلال به نحوه دریافت پول از باشگاه رسما اعتراض کردند.

لینک کوتاه کپی شد

اعضای تیم استقلال به فاصله گذشت شش هفته از مسابقات لیگ هنوز پولی از باشگاه استقلال دریافت نکردند و تنها برخی از بازیکنان جدید تیم بخشی از پیش قراردادشان را دریافت کردند.

 به گزارش «شایانیوز» و به نقل از افکارنیوز؛ این در حالی است که بازیکنان به نحوه پرداخت ها شدیدا معترض هستند و از مدیریت درخواست کردند هر چه سریعتر اقدامات لازم را انجام شود.

گفتنی است سردارآجورلو مدیرعامل تیم استقلال چند مرتبه قول پرداخت بخشی از مطالبات اعضای تیم را داد اما این اتفاق باز هم به آینده موکول شد و این بار بازیکنان استقلال اعلام کردند در تعطیلات منتظر واریز پول هستند و اگر این اتفاق رخ ندهد آنها برای ادامه بازی ها با مشکل روبرو می شوند زیرا هرکدام از آنها مشکلاتی دارند که با عدم رفع آن نمی توانند در تمرینات و بازی ها تمرکز لازم را داشته باشند.

برخی بازیکنان تیم نیز به عدم رعایت مساوات بین نفرات تیم معترض هستند و معتقدند که مدیریت باید در این مورد شرایط همه نفرات را در نظر داشته باشد اما این اتفاق در ابتدای فصل رخ نداده و برخی بازیکنان پیش از شروع بازی ها از باشگاه مبلغی را دریافت کردند که این مورد باعث اعتراض دیگر نفرات شده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی