|

چرا تیم ملی والیبال محکوم به برد هلند است؟

ایران در صورت برد در جایگاه ششم یا هفتم قرار می‌گیرد و با حریف به مراتب آسان‌تری برخورد خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم ملی والیبال ایران امشب در یک مسابقه حساس به مصاف هلند می رود.فوق‌ستاره محبوب در نقش دشمن شماره یک تیم‌ملی!

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه، شاید کم‌تر کسی تصور می‌کرد که نبرد ایران و هلند جنگ برای صدرنشینی باشد. در حقیقت پیش‌بینی می‌شد که این رقابت بین ایران و آرژانتین باشد اما شاگردان مارسلو مندز بعد از باخت به ایران، مقابل هلند هم شکست خوردند.  

هم هلند و هم ایران با پنج امتیاز مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و تیم پیروز قطعا به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد خواهد شد؛ موضوعی که اتفاقا از اهمیت بالایی هم برخوردار است چراکه ایران در صورت برد در جایگاه ششم یا هفتم قرار می‌گیرد و با حریف به مراتب آسان‌تری برخورد خواهد کرد. اما در صورت شکست، جایگاه دوازدهمی به شاگردان بهروز عطایی تعلق می‌گیرد و ما باید با یکی از قدرت‌های جهانی مثل برزیل یا فرانسه رو در رو شویم.

بدون شک مهم‌ترین چالش تیم ملی والیبال ایران در مسابقه امشب مهار فوق ستاره هلندی‌ها یعنی نیمیر عبدالعزیز خواهد بود. یکی از بهترین پشت خط‌زن‌های دنیای توپ و تور، در این تورنمنت نیز در بالاترین سطح ممکن ظاهر شده است. نیمیر که به واسطه حضور در ترکیب پیکان در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از محبوبیت خاصی در بین والیبال‌‌دوستان ایرانی برخوردار است، حالا در قامت یک چالش سخت پیش روی تیم ملی ظاهر شده است. به قول خود این بازیکن، قطعا ایرانی‌ها امشب حامی او نخواهند بود.

دفاع روی تور ایران در مسابقات قبل عملکرد امیدوارکننده‌ای نداشته اما برای غلبه بر هلند و مهار نیمیر عبدالعزیز محکوم هستیم که در مسابقه امشب عملکرد بهتری از این حیث داشته باشیم.  

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی