|

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت آبادان چهارشنبه 9 شهریور

گل‌ محمدی با حفظ ترکیب اصلی برنده هفته پیش به دنبال کسب دومین برد فصل است.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس تهران پس از شکست دادن آلومینیوم در اراک و کسب نخستین پیروزی فصل حالا باید در دومین بازی خانگی لیگ بیست و دوم از صنعت نفت آبادان با هدایت رضا پرکاس میزبانی کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ یکی از انتقاداتی که به پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی در فصل گذشته وارد می‌شد تغییرات مکرر در ترکیب اصلی و به خصوص در خط دفاعی بود. حال یحیی با نفرات جدیدش تغییر رویه داده و در اندیشه رسیدن به ثبات و حفظ ترکیب برنده است.

در بازی مقابل صنعت نفت آبادان مطابق انتظار علیرضا بیرانوند در چارچوب دروازه خواهد بود. بیرو در بازگشت به پرسپولیس سه کلین شیت پیاپی داشته حالا برای حفظ این روند تلاش می‌کند. خط دفاعی سرخ‌ها تنها محل تغییر در ترکیب پرسپولیس است. در این بازی فرشاد فرجی به دلیل مصدومیت غایب است و سرانجام مرتضی پورعلی‌گنجی در چهارمین هفته فصل می‌تواند در ترکیب تیمش قرار بگیرد. کنار مرتضی، گئورگی گولسیانی که عملکرد خوبی در این هفته‌ها داشته بازی می‌کند تا زوج جدید دفاعی برای تیم یحیی تشکیل شود.

در سمت چپ خط دفاعی، علی نعمتی نقش آفرینی می‌کند و در سمت راست دانیال اسماعیلی‌فر حضور دارد. این مدافع راست در بازی قبلی دچار مصدومیت شده بود اما مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.

پرسپولیس بار دیگر بازی را تنها با یک هافبک دفاعی شروع خواهد کرد تا میل هجومی قرمزها بیشتر باشد. میلاد سرلک که گل سه امتیازی هفته پیش را زده بود جلوی مدافعان تیمش بازی می‌کند. در یک خط جلوتر، سعید صادقی و مهدی ترابی وینگرهای پرسپولیس خواهند بود و سروش رفیعی نیز در وسط نقش آفرینی می‌کند.

امید عالیشاه همانند بازی قبل از ابتدا به عنوان مهاجم سایه در ترکیب قرار می‌گیرد و با بازوبند کاپیتانی جلوتر از سایرین به میدان می‌رود. در نوک خط حمله تیم یحیی نیز مهاجم هلندی قرمزپوشان یعنی یورگن لوکادیا بازی می‌کند. اگرچه یحیی از لزوم کار و تمرین بیشتر لوکادیا برای رسیدن به فرم ایده‌آل در کنفرانس پیش از بازی گفت اما گویا با بازی دادن و اعتماد مجدد به او قصد دارد این بازیکن را زودتر با شرایط بازی و تیمی پرسپولیس هماهنگ کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند

علی نعمتی

گئورگی گولسیانی

مرتضی پورعلی گنجی

دانیال اسماعیلی فر

میلاد سرلک

سروش رفیعی

مهدی ترابی

سعید صادقی

امید عالیشاه

یورگن لوکادیا

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی