|

چند خبر تازه از نقل و انتقالات استقلال چهارشنبه 12 مرداد

اینطور که به نظر می‌رسد، ریکاردو ساپینتو بالاخره بازیکن مورد علاقه‌اش را در تمرینات استقلال خواهد دید.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از مشکلات ریکاردو ساپینتو برای مسابقه با سپاهان در هفته نخست لیگ برتر به کمبود دروازه بان برمی‌گشت. جایی که علیرضا رضایی به خاطر غیبت در اردوی تیم امید با حکم کمیته انضباطی یک جلسه محروم شده و از طرفی سینا سعیدی فر هم در اردوی امیدها حضور داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از راهبرد استقلال؛ در این شرایط سیدحسین حسینی تنها دروازه بان استقلال برای مسابقه با سپاهان در هفته اول لیگ محسوب می‌شد.

حالا اما با لغو اردوی تیم فوتبال امید و عدم اعزام این تیم به مسابقات کشورهای اسلامی، سینا سعیدی‌فر به اردوی استقلال برگشته و روز گذشته نیز در تمرینات این تیم حضور پیدا کرد.

با بازگشت سعیدی فر به تمرینات استقلال حالا این دروازه بان می‌تواند در هفته نخست لیگ برتر مقابل سپاهان در لیست تیم قرار بگیرد و ذخیره سیدحسین حسینی باشد. از این رو خیال ساپینتو نیز بابت کمبود دروازه بان در تیمش مقابل سپاهان راحت می‌شود.

بحث استقلالی شدن محمد محبی وینگر ایرانی باشگاه سانتاکلارا از مدتها قبل مطرح بود و گفته می‌شد که بازگشت این بازیکن به فوتبال ایران را باید قطعی دانست منتهی در شرایطی که هواداران استقلال منتظر حضور بازیکن سابق تیم ملی در تیمشان بودند، ناگهان خبر رسید که ماریو سیلوا سرمربی سانتاکلارا اجازه جدایی بازیکن ایرانی تیمش را نمی‌دهد و روی او به عنوان یکی از بازیکنان اصلی تیمش برای فصل جدید حساب ویژه‌ای باز کرده است.

در شرایطی که اخباری درباره تمایل ساپینتو به جذب وینگر خارجی مطرح شده بود، از چند روز قبل خبرهایی به گوش رسید مبنی بر آنکه استقلالی‌ها هنوز از جذب محبی ناامید نشده‌اند و مذاکرات این باشگاه با مدیران سانتاکلارا ادامه دارد.

از امروز صبح اخباری درباره موافقت باشگاه پرتغالی با جدایی وینگر ایرانی‌اش در برخی رسانه‌ها منتشر شده و به نظر می‌رسد محبی به زودی به ایران برخواهد گشت و با لباس استقلال عکس یادگاری خواهد گرفت.

اتفاقی که اگر رخ دهد، خیال ساپینتو بابت جانشین امیرحسین حسین‌زاده راحت خواهد شد و او یک بازیکن باکیفیت و البته باانگیزه را در تمرینات تیمش خواهد دید.

به احتمال زیاد، محبی با قراردادی قرضی و یکساله به استقلال محلق خواهد شد تا در فصلی که جام جهانی در میانه آن قرار دارد، بتواند شانس بازگشتش به تیم ملی را افزایش دهد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی