|

مهم ترین خبرها از نقل و انتقالات پرسپولیس سه شنبه 11 مرداد

بزرگترین مشکل پرسپولیس یحیی در پست مهاجم هدف است که تا کنون برای تقویت آن کاری انجام نشده است.

لینک کوتاه کپی شد

یونس دلفی مهاجم سابق تیم ملی امید که در چند فصل گذشته خارج از ایران و در لیگ‌های بلژیک و کرواسی بازی می‌کرد، این روزها به ایران برگشته و به احتمال فراوان فصل آینده را در لیگ برتر بازی خواهد کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ از آنجایی که پرسپولیس در خط حمله نیاز به بازیکن دارد و یحیی گل محمدی از مدیران پرسپولیس درخواست کرده تا مهاجمان مدنظرش را جلب کنند، شایعه حضور دلفی در پرسپولیس مطرح شد. البته چندی قبل این بازیکن به استقلال هم لینک شد ولی توافقی بین طرفین حاصل نشد.

بعد از شایعه توافق دلفی با پرسپولیس، با خود این بازیکن تماس گرفتیم تا در این خصوص با خود این بازیکن صحبت کنیم. دلفی در گفت‌وگو با خبرورزشی ضمن تایید پیشنهاد پرسپولیس گفت: مدیران باشگاه پرسپولیس روز گذشته با مدیر برنامه‌های من تماس گرفته اند. قرار است پس از بازگشت مدیر برنامه‌هایم به ایران همه چیز مشخص شود. من از استقلال نیز پیشنهاد دریافت کرده‌ام اما دوست دارم جایی باشم که بتوانم بازی کنم و مسافر جام جهانی شوم.

دلفی در خصوص اینکه چه زمانی تکلیفش مشخص خواهد شد هم گفت: فکر می‌کنم تا چند روز آینده و احتمالا پایان همین هفته تکلیفم مشخص می‌شود و تیم بعدی‌ام را مشخص خواهم کرد.

این بازیکن تکنیکی در پایان گفت: فعلا در اهواز هستم و تمرینات اختصاصی‌ام را انجام می‌دهم و به لحاظ بدنی هم کاملا آماده ام. امیدوارم تصمیم خوبی بگیرم که به نفع آینده‌ام باشد و به اهداف فوتبالی‌ام برسم.

شرزود تمیروف مهاجم ازبکستانی پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم اضافه شد. شروع این بازیکن در همان اولین دیدارش برای پرسپولیس آنقدر خوب بود که همه را به داشتن یک مهاجم ششدانگ امیدوار کرد.

با این حال هرچه گذشت، این بازیکن در امر گلزنی ناموفق بود. هرچند تمیروف نتوانست تا قبل از بازی برگشت مقابل ذوب آهن گلی بزند، ولی آنقدر دونده و پرتلاش بازی می‌کرد که خیلی زود تبدیل به انتخاب اول یحیی گل محمدی در خط حمله پرسپولیس شد. بالاخره بعد از چند بازی ناکامی در گلزنی، تمیروف در اصفهان و در هفته بیست و ششم فصل قبل  مقابل ذوب آهن موفق شد، اولین گلش را برای پرسپولیس به ثمر برساند. گلی که باعث شد پرسپولیس در این دیدار از شکست فرار کند و به حداقل امتیاز ممکن برسد.

شرزود که طی روزهای گذشته در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد، در دیدار مقابل تیم ملی امید هم موفق به گلزنی شد. تمیروف  برای فصل آینده هم با پرسپولیس قرارداد دارد ولی در اقدامی عجیب این بازیکن ازبکستانی با انتشار استوری در صفحه شخصی خود با هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد تا به این شکل جدایی خود را از پرسپولیس اعلام کند.

آنطور که شنیدیم، تمیروف به زودی راهی باشگاه پرسپولیس خواهد شد تا قراردادش را با این تیم فسخ و رضایتنامه خودش را دریافت کند. آنطور که شنیدیم، مهاجم ازبک پرسپولیس از ۳ تیم ذوب آهن، پیکان و نساجی پیشنهاد دارد و به احتمال فراوان فصل آینده هم در ایران بازی خواهد کرد.

گفتنی است در این بین شانس ذوب آهن برای جذب تمیروف از سایر تیم‌ها بیشتر است، مگر اینکه در روزهای آینده اتفاقات دیگری رخ دهد.

پرسپولیس به شدت نیاز به مهاجم دارد ولی مثل اینکه جذب مهاجم خارجی برای این تیم به نوعی طلسم شده است. تا کنون باشگاه پرسپولیس با گزینه‌های مختلفی مذاکره کرده ولی هنوز موفق نشده با مهاجمی به توافق نهایی برسد.

آنطور که شنیده می‌شد، مدیران پرسپولیس طی روزهای قبل با یک مهاجم برزیلی مذاکرات مثبتی را انجام دادند و حتی به توافق هم رسیدند. این بازیکن حتی در آستانه امضای قرارداد با پرسپولیس قرار داشت و طبق قول و قرارهایی که گذاشتند، این بازیکن برزیلی گفته بود تا چند روز آینده راهی ایران می‌شود و در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کند.

با این حال در اقدامی عجیب حضور این بازیکن هم در پرسپولیس منتفی شد. اما دلیل اینکه این بازیکن از حضور در ایران منصرف شد هم در نوع خودش عجیب است. ماجرا از این قرار است که عده‌ای از داخل ایران با این بازیکن تماس گرفتند و اعلام کردند ایران شرایط خوبی ندارد و نه تنها کشور خوبی برای زندگی نیست، پرسپولیس هم نمی‌تواند خواسته‌های مالی تو را تامین کند.

همین موضوع باعث شد تا این مهاجم برزیلی قید حضور در تهران را بزند و حضورش در پرسپولیس منتفی شود. گفتنی است پرسپولیس بعد از منتفی شدن حضور این بازیکن در حال مذاکره با گزینه‌های دیگری است تا با آن‌ها به توافق برسد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی