|

چند خبر تازه از نقل و انتقالات استقلال سه شنبه 11 مرداد

آخرین اخبار از نقل و انتقالات باشگاه استقلال نشان می دهد که آبی ها به دنبال توافق با دو بمب جدید هستند.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از اتفاقات ویژه در استقلال برای لیگ برتر بیست ودوم حضور مهاجمان پرتعداد در ترکیب این تیم است. آبی ها اگرچه رودی ژستد را در پایان فصل گذشته از دست دادند اما کوین یامگا، ارسلان مطهری ، آرمان رمضانی و امیرعلی صادقی در این تیم ماندگار شدند و نفرات هجومی دیگری نیز به این تیم پیوستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ سجاد شهباززاده، پیمان بابایی و کاوه رضایی 3 مهاجم تازه واردی بودند که به استقلال اضافه شدند تا شاهد یک خط حمله پرمهره و البته قدرتمند در فصل پیش روی لیگ برتر در ترکیب آبی‌ها باشیم.

حضور این تعداد مهاجم خوب و سرشناس در استقلال اگرچه دست کادرفنی را برای انتخاب ترکیب باز می‌گذارد اما ممکن است دلخوری هایی را نیز برای برخی بازیکنان پدید بیاورد. در این شرایط گفته می‌شود که احتمال جدایی یکی از مهاجمان استقلال در وضعیت کنونی وجود دارد.

این در شرایطی است که ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال قصد مازاد خواندن هیچ کدام از مهاجم تیم خود را ندارد و اعلام کرده که برای شروع لیگ به همه آنها نیاز دارد. با این حال گفته می‌شود برخی بازیکنان مثل آرمان رمضانی و ارسلان مطهری به این خاطر که ممکن است بازی های کمتری به آنها برسد، قصد جدایی کرده‌اند.

در این خصوص باشگاه استقلال هیچ واکنش رسمی و صریحی نداشته اما شایعات حکایت از جدایی یکی از بازیکنان خط حمله استقلال دارد.

تا پایان نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر حدود 20 روز دیگر زمان باقی مانده و در شرایط کنونی اگر دیدید تا آن زمان یکی از فورواردهای استقلال به تیم دیگری منتقل شد،‌تعجب نکنید.

ساپینتو  با توجه به سیستم مورد نظرش تمایلی به خرید هافبک بازیساز ندارد و اعلام کرده که به یک وینگر درجه یک نیاز دارد. از این رو باشگاه استقلال هم با محبی همچنان در حال مذاکره است اما طولانی شدن پروسه مذاکرات استقلال با محبی و بلاتکلیفی این تیم در پست وینگر سبب شده تا ساپینتو از باشگاه استقلال بخواهد زودتر تکلیف بازیکن خود در این پست را مشخص کند.

در کنار این‌ها شنیده می‌شود استقلال با یک وینگر عراقی هم وارد مذاکره شده که در صورت منتفی شدن حضور محبی در استقلال مذاکرات با این وینگر جدی‌تر خواهد شد. با این حال در خصوص وضعیت محبی با استقلال باید بگوییم که پیگیری‌های خبرنگار ما امشب از مسئولان استقلال حکایت از این داشت که مدیران این باشگاه مدعی شدند از روز گذشته مذاکرات شان با محبی مثبت‌تر دنبال شده و ممکن است به توافق نهایی منجر شود.

به هر حال هر چه باشد خواسته امروز ساپینتو از مسئولان باشگاه استقلال این است که زودتر تکلیف محبی را مشخص کنند چرا که ۱۱ روز بیشتر به شروع لیگ باقی نمانده و استقلال هنوز در پست وینگر بازیکن خود را پیدا نکرده است. مخصوصا این که آن‌ها امیر حسین حسین زاده را هم از دست داده اند و هنوز جانشین او را انتخاب نکرده اند.

آرش رضاوند بازیکنی است که از مدت‌ها قبل در تلاش است قراردادش را با فولاد نهایی کند اما مخالفت ریکاردو ساپینتو و باشگاه استقلال باعث شده این اتفاق تا این لحظه نهایی نشود.

در این بین با توجه به مصدومیت طولانی مدت فرشید اسماعیلی، مدیران باشگاه فولاد برای جذب آرش رضاوند مصمم تر شده اند و تلاش می کنند هرطور که شده این بازیکن را جذب کنند.

مدیران فولاد طی روزهای اخیر مذاکرات فشرده‌ای با مدیران استقلال داشته اند و باید دید آیا در نهایت انتقال آرش رضاوند انجام می شود یا نه.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی