|

استقلالی‌ ها دوست نداشتند یک خبر رسانه‌ ای شود!

یکی از خبرهایی که ظاهراً استقلالی ها دوست نداشتند در ترکیه رسانه‌ ای شود، گل به خودی رافائل سیلوا بود.

لینک کوتاه کپی شد

اطلاع‌رسانی در مورد دیدارهای تدارکاتی استقلال کاملاً محدود بود و معمولاً فقط به اعلام اسامی گلزنان استقلال بسنده شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ البته در بازی اول که با تساوی بدون گل خاتمه یافت شرایط خیلی بهتر بود و حتی ترکیب این تیم در هر دو نیمه نیز اعلام شد، اما از مسابقه دوم کار به شکل دیگری جلو رفت و خود باشگاه نیز در نهایت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد کادر فنی تأکید دارد در این رابطه اطلاع‌رسانی کاملاً بر اساس نگاه آنها و مواردی که به صلاح تیم باشد صورت بگیرد ولی با همه این تدابیر به هر حال اخبار برای همیشه مخفی نمی‌ماند و به بیرون درز پیدا می‌کند. برای مثال یکی از نکاتی که ظاهراً مربیان تیم دوست نداشتند رسانه‌ای شود، عصر دیروز به گوش ما رسید.

گل به خودی رافائل

رافائل سیلوا از جمله بازیکنانی بود که ریکاردو ساپینتو بلافاصله پس از دیدن بازی‌های فصل قبل استقلال برای حفظ او تأکید داشت و پس از جدایی محمد دانشگر این اصرار بیشتر هم شد تا سرانجام این مدافع برزیلی قراردادش را با آبی‌پوشان تمدید کند. حالا خبرها حکایت از آن دارد که این مدافع در یکی از دیدارهای تدارکاتی استقلال به اشتباه دروازه خود را باز کرد ولی مربیان تیم اصلاً دوست نداشتند ماجرا رسانه‌ای شود و در مورد آن خبری منتشر نشد.

گلزنی در بازی سوم

با توجه به نتایجی که استقلال کسب کرده به نظر می‌رسد این اتفاق در سومین دیدار تدارکاتی آبی‌پوشان رخ داده است. جدال برابر تیم دسته اولی "گچی اورون کوجو" که با برتری 2- یک حریف به پایان رسید و دقیقاً به خاطر داریم پیرامون آن بازی اطلاع‌رسانی دیرتر از هر زمان دیگری انجام شد. اتفاقاً در همان مسابقه عارف غلامی تک‌گل استقلال را به ثمر رساند تا هر دو مدافع تیم در نقش گلزن ظاهر شده باشند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی