|

تازه ترین خبرها از نقل و انتقالات پرسپولیس چهارشنبه 5 مرداد

پرسپولیس بعد از عدم حضور کاسیانو به سراغ هموطن او رفت تا اولین خرید خارجی فصل را انجام دهد.

لینک کوتاه کپی شد

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین روزهای نقل و انتقالات تابستانی «کاسیانو» مهاجم برزیلی ویزلا پرتغال را برای حضور در این تیم انتخاب کرد تا مدیران باشگاه سراغ او بروند اما خواسته‌های غیر معقول این بازیکن و باشگاه ویزلا سبب شد تا روند انتقال او فرسایشی و منجر به مصدومیت کاسیانو در تمرینات پیش فصل باشگاه پرتغالی شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ از این رو یحیی گل محمدی پس از بررسی آسیب دیدگی او همراه با پزشکان تیم قید کاسیانو را زد تا مهاجم برزیلی دیگری را معرفی کند. رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز دست به کار شد و توانست خیلی زود با این بازیکن به توافقات نهایی مالی رسیده تا امضای قرارداد تنها مانع حضور او در تهران شود.

در صورتیکه مهاجم برزیلی جدید مورد نظر گل محمدی بتواند در تست‌های پزشکی باشگاه موفق شود قراردادش با این تیم امضا خواهد شد. باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا مقدمات سفر این بازیکن به کشور را خیلی زود فراهم کند تا بتواند قبل از شروع لیگ برتر در تمرینات شرکت کند.

مهاجم استقلالی

شاید مهم ترین دلیل ترویج این شایعه مصاحبه اخیر مدیربرنامه‌های شرزود تمیروف بوده که در مصاحبه ای چنین گفته است: «نه قرارداد شرزود ۲۰۰ هزار دلار است و نه مشکلی برای جدایی دارد. او به دنبال تمرکز برای موفقیت در تیم جدیدش است و مسلما از بالاترین انگیزه نیز در این راه برخوردار است. خواسته کادرفنی برای ادامه همکاری بوده و شرزود با چهار پیشنهاد از تیم‌های ایرانی نیز مواجه شده است. بنده ایجنت شیخ دیاباته هم هستم و این انتقال هیچ مشکلی ندارد، اگر پرسپولیس و کادرفنی‌اش بخواهد.»

امیدواریم این شایعه صحت نداشته باشد اما در غیر این صورت، پرونده خرید بازیکن خارجی با جذب شیخ دیاباته بسته شده یا اینکه وحدت هنانوف از لیست پرسپولیس خارج خواهد شد تا جا برای یک خرید خارجی دیگر باز شود!

گفتنی است پرسپولیس بر اساس قانون نقل و انتقالات کشورمان می‌تواند ۳ به علاوه یک بازیکن خارجی بخرد. یک بازیکن از آسیا و سه بازیکن از سایر قاره‌ها که در حال حاضر پرسپولیس، گئورگی گولسیانی، وحدت هنانوف، شرزود تمیروف را در اختیار دارد.

تاجیک ها

منوچهر صفروف و وحدت هنانوف در حالی به پرسپولیس پیوستند که این دو بازیکن، آبان سال گذشته با این تیم قرارداد بسته بودند اما به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس، تا دی ماه امکان همراهی تیمشان را پیدا نکردند و دو سه ماهی توریست بودند!

هنانوف هم که قبل از بازی برای پرسپولیس مصدوم شد و تا بهمن ماه نتوانست برای این تیم بازی کند. جدا از آنکه کیفیت این بازیکنان، به هیچ وجه باب میل هواداران پرسپولیس نبود و نهایتا منوچهر صفروف، فقط یک فصل در این تیم ماندنی شد، حالا روایت جدیدی درباره این دو بازیکن منتشر شده است.

طبق ادعای یک واسطه که مصاحبه او در روزنامه ایران‌ورزشی منتشر شده، این دو بازیکن تاجیک در کشور خود ماهانه 2 هزار دلار می‌گرفتند اما اینجا قرارداد 130 و 150 هزار دلاری بستند!

نکته مهم اینکه ایجنت مربوطه مدعی شده نیمی از قرارداد آنها به مدیر برنامه‌هایشان رسیده است. البته این ادعای این ایجنت است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی