|

بودجه جذاب پرسپولیس برای خرید مهاجم خارجی!

باشگاه پرسپولیس می‌ تواند مبلغ بسیار خوبی را برای خرید بازیکن خارجی هزینه کند.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از ناکامی باشگاه پرسپولیس در جذب کاسیانو و مهاجمان دیگر خارجی، صحبت‌هایی مبنی بر اینکه این باشگاه برای خرید مهاجم خارجی بودجه محدودی دارد در فضای مجازی و رسانه‌ای مطرح شد. همین موضوع باعث ناراحتی و واکنش هواداران پرسپولیس شد. آنها معتقد هستند وقتی رقبایی مانند سپاهان ، استقلال، فولاد، گل‌گهر، تراکتور و ... سقف بودجه‌ای برای خرید بازیکن خارجی ندارند، پرسپولیس هم نباید برای خرید مهاحم درجه یک خارجی محدودیت بودجه داشته باشد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میدان؛ در همین خصوص یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این باشگاه توانایی هزینه یک یا دو میلیون دلاری برای خرید مهاجم خوب خارجی ندارد، اما باشگاه پرسپولیس اگر بازیکن خوبی را پیدا کند تا سقف ۷۰۰ هزار دلار توانایی خرید مهاجم خارجی دارد. اینکه گفته می‌شود نهایتا ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار بودجه باشگاه برای خرید مهاجم خارجی است درست نیست.

این ادعا در شرایطی مطرح شد که به نظر می‌رسد درست باشد. چون باشگاه پرسپولیس حاضر بود برای خرید و رضایت‌نامه کاسیانو چیزی حدود ۷۰۰ هزار دلار هزینه کند. با این شرایط یحیی گل‌محمدی و مدیران باشگاه پرسپولیس می‌توانند دنبال گزینه‌های خوبی باشند. البته اخبار حاکی از آن است که یحیی گل‌محمدی قصد دارد این مبلغ را برای خرید ۲ مهاجم خارجی هزینه کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی