|

مهاجم محبوب معادلات استقلال را به هم می زند؟!

یک مهاجم باتجربه و اسم و رسم دار دیگر به اسم کاوه رضایی به استقلال پیوست.

لینک کوتاه کپی شد

آخرین بازیکنی که در اردوی ترکیه به کاروان استقلال ملحق شد، یک مهاجم باتجربه و اسم و رسم دار به اسم کاوه رضایی بود تا آبی پوشان عملاً با در اختیار داشتن ۶ بازیکن با کیفیت در خط حمله، پر مهاجم ترین تیم لیگ برتر باشند.

سجاد شهباززاده، ارسلان مطهری، کوین یامگا، آرمان رمضانی، پیمان بابایی و حالا کاوه رضایی جمع ۶ مهاجم تیم استقلال را تشکیل می‌دهند که حتماً انتخاب نفرات منتخب از بین آنها برای ترکیب ثابت می‌تواند یکی از دشوار ترین کارهای ساپینتو باشد.

در نگاه اول به اسامی مهاجمان استقلال، شاید پیمان بابایی کم اسم و رسم دارترین مهاجم این تیم باشد و چنین به نظر آید او کمتر از سایرین شانس رسیدن به ترکیب اولیه را دارد. این در حالی است که بابایی یکی از آماده ترین‌های اردوی آماده سازی استقلال در ترکیه است و تلاشی زیاد برای تحمیل خود به تفکرات اولیه ساپینتو دارد.

بابایی که مهاجمی بلند قامت و در عین حال سرعتی است و از تکنیک مناسبی هم بهره می‌برد، ممکن است معادلات را در خط حمله پر تعداد و پر نفر استقلال بر هم زده و بر خلاف تصورات قبلی بتواند بیشتر از برخی ستاره‌های این تیم فرصت بازی پیدا کند.

ساپینتو با در اختیار داشتن مهاجمانی پر تعداد با قابلیت های مختلف این امکان را دارد که از خط حمله یک، دو یا سه نفره در دیدارهای مختلف استفاده کرده و حتی دست او برای انجام تعویض های متنوع نیز کاملاً باز است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی