|

دو ستاره دیگر استقلال جدا می شوند؟!

بع از پایان اردوی تیم استقلال در ترکیه، قرار است دو بازیکن از لیست آبی‌پوشان خط بخورند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم استقلال برای برپایی اردوی 12 روزه چند روزی است در آنکارای ترکیه حضور دارد. آبی‌پوشان که در دو کمپ مجزا در نزدیکی شهر آنکارا اردو زده‌اند، شب گذشته در دیداری تدارکاتی مقابل تیمی از لیگ دسته اول ترکیه به تساوی بدون گل دست یافتند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ پیش از سفر استقلال به ترکیه، نفراتی مثل امین قاسمی‌نژاد، زکریا مرادی، متین کریم‌زاده، آرش داج‌لیری، فردین رابط، سینا خادم‌پور و رضا آذری خط خوردند. با جدایی امیرحسین حسین‌زاده، وریا غفوری، محمد دانشگر و رودی ژستد به نظر می‌رسید شاید بازیکن دیگری از لیست کنار نرود اما خبر می‌رسد که ریکاردو ساپینتو قصد دارد پس از پایان اردوی استقلال در ترکیه دو بازیکن دیگر را خط بزند.

در خط حمله با اضافه شدن کاوه رضایی تعداد مهاجمان نوک به 5 بازیکن رسید. آرمان رمضانی، ارسلان مطهری پیمان بابایی و سجاد شهباززاده مهاجمان نوک هستند و مشخص نیست آیا از این بازیکنان کسی خط خواهد خورد یا نه. ضمن اینکه قرار است برخی بازیکنان در پست وینگر بازی کنند نه مهاجم نوک.

در سایر پست‌ها با وجود درخواست آرش رضاوند برای جدایی از استقلال، ساپینتو از او خواست که بماند. با این حال سرمربی پرتغالی استقلال قصد دارد یک بازیکن در پست هافبک کنار بگذارد. اگر محمد محبی از سانتاکلارای پرتغال به استقلال بپیوندد لیست این تیم نیازمند خروج یک بازیکن دیگر است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی