|

مهمترین خبرهای نقل و انتقالاتی پرسپولیس شنبه 25 تیر

پرسپولیس چند هفته است که در نقل و انتقالات عملکرد بدی داشته و خریدی انجام نداده است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه چاوز پرتغال برای جذب مهدی عبدی مهاجم تیم پرسپولیس درخواست خود را به این باشگاه ارسال کرد، اما یحیی گل‌محمدی سرمربی سرخ‌پوشان با این پیشنهاد مخالفت کرد تا حضور عبدی در این لیگ اروپایی منتفی شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ از آنجایی که باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات هنوز موفق نشده مهاجمی جذب کند و به دلیل اینکه یکی دو مهاجم را هم از دست داده، به همین دلیل سرمربی سرخ‌پوشان اجازه جدایی به عبدی را نداد تا او فعلا در پرسپولیس ماندگار شود.

با این همه باشگاه چاوز هنوز قید عبدی را نزده و خواهان جذب این بازیکن جوان است. در این خصوص قرار است در یکی دو روز آینده جلسه‌ای میان مدیر برنامه‌های عبدی و مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار شود تا در صورت امکان، عبدی بتواند بازی در خارج از ایران را هم تجربه کند. با وجود مخالفت یحیی گل محمدی اما باشگاه چاوز امیدوار است بتواند عبدی را جذب کند، هر چند که کار این بازیکن برای جلب رضایت سرخ‌پوشان بسیار سخت خواهد بود.

در حالی که سرخپوشان درگیر چالش جذب مهاجم هستند، پیشنهاد تراکتور باعث شده تا احمد گوهری دروازه‌بان سرخپوشان در موقعیت جدایی قرار بگیرد.

گوهری در این مدت پیشنهادات دیگری هم داشته اما در نهایت او برای ادامه حضور در پرسپولیس متقاعد شد تا اینکه حالا شنیده‌ها حاکی از آن است که احتمال دارد امروز جلسه پیرامون پیشنهاد او در باشگاه پرسپولیس برگزار شود.

گوهری یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و باشگاه پرسپولیس امکان مخالفت با جدایی این دروازه‌بان را خواهد داشت.

در نهایت باید ۲۴ ساعت دیگر منتظر ماند و دید که چه اتفاقی در مورد این دروازه‌بان رخ می‌دهد.

یک هافبک دفاعی که این روزها در تمرینات پرسپولیس شرکت کرده بود توسط یحیی گل محمدی مورد تایید قرار نگرفت.

چند روزی بود که محمد بیرانوند بازیکن تیم الوند همدان به عنوان بازیکن تستی به تمرین پرسپولیس آمده بود تا در صورت رضایت یحیی گل‌محمدی با پرسپولیس قرارداد ببندد.

این بازیکن که در پست هافبک دفاعی بازی می‌کرد چند جلسه‌ای را با پرسپولیس تمرین کرد اما در نهایت نتوانست رضایت یحیی گل‌محمدی را جلب کند و سرمربی سرخپوشان این بازیکن را تایید نکرد.

این در شرایطی است که پرسپولیس در پست هافبک دفاعی به شدت به دنبال جذب بازیکن است و حتی نتوانسته قرارداد رضا اسدی را هم تمدید کند. با این وجود یحیی گل‌محمدی به مدیران باشگاه پرسپولیس تأکید کرده که قرارداد اسدی تمدید شود یا یک هافبک دفاعی خارجی خوب جذب شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی