|

چند خبر تازه از نقل و انتقالات استقلال شنبه 25 تیر

احتمالا طی امروز و فردا تکلیف حضور 2 ستاره در استقلال روشن خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال استقلال تهران در یک ماه گذشته ناکامی‌های زیادی در زمینه نقل و انتقالات فوتبال کشور تجربه کرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از راهبردمعاصر؛ نخستین ناکامی این تیم عدم توانایی مدیران در جذب سعید صادقی بود تا مهندس لیگ راهی تیم فوتبال پرسپولیس شود. استقلال برای جبران این ناکامی چند لژیونر فوتبال ایران را هدف قرار داد اما تا کنون موفق به عقد قرارداد با این بازیکنان نشده است. یکی از این بازیکنان محمد محبی است که اکنون در تیم سانتاکلارا توپ می‌زند.

محبی سال گذشته به عنوان بخشی از رضایتنامه شهریار مغانلو راهی تیم پرتغالی شد. مسوولان استقلال در چند هفته گذشته خبر توافق با وی را منتشر کرده بودند اما اکنون با تغییر مدیریت باشگاه سانتاکلارا این انتقال پیچیده‌تر شده است. مسوولان استقلال باید نخست منتظر لیست خروجی باشگاه پرتغالی باشند و در ادامه بتوانند مدیریت جدید را برای این انتقال راضی کنند؛ انتقالی که اکنون با مشکلات دیگر نیز مواجه شده است.

تیم سپاهان اصفهان یکی دیگر از مدعیان جذب محبی به شمار می‌رود و حتی اعلام شده که پول رضایتنامه این بازیکن نیز آماده است. ترس استقلال از احتمال حضور محبی در سپاهان زمانی بیشتر خواهد شد که این بازیکن بهترین عملکرد خود را در زردپوشان دیار زاینده رود داشته است.

 

البته استقلال تهران تا کنون در جذب بازیکنانی مانند کاوه رضایی و محمد نادری ناکام بوده است و هواداران همچنان منتظر یک بازیکن سرشناس در استقلال هستند./

ادعاى روزنامه گل درباره نقل و انتقالات استقلال

sss

استقلال، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر، این روز‌ها و بعد از انتخاب ریکاردو سا پینتو به عنوان سرمربی جدید، تمریناتش را به جدیت بیشتری دنبال می‌کند و امیدوار است بتواند با تغییرات اعمال شده برای دومین فصل پیاپی جام قهرمانی را به دست بیاورد.

این تیم روی کاغذ بخت زیادی برای قهرمانی دارد، ولی فعالیت‌شان تا به اینجای بازار نقل و انتقالات چندان چنگی به دل نزده و همین موضوع هواداران تیم آبی پایتخت را تا حدودی نگران کرده است. البته که این فعالیت تمام نشده و هر روز گزینه‌ای جدید در فهرست استقلال گنجانده می‌شود. با این حال، بحث‌برانگیزترین موضوعی که استقلال را به چالش برده عدم تمدید قرارداد وریا غفوری، کاپیتان محبوب این باشگاه است. وریا با پایان قراردادش با این باشگاه تماسی برای تمدید نداشت و شایعه شده که با فولاد خوزستان توافق کرده است.

در همین رابطه، از باشگاه خبر می‌رسد که آن‌ها با وجود داشتن مدافعی توانمند همچون صالح حردانی در تلاش برای جذب یک مدافع راست دیگر هستند تا جای خالی وریا غفوری را پر کنند. گزینه مدنظر استقلال برای این پست مهدی تیکدری، مدافع راست باشگاه گل‌گهر است. اینکه چرا مطرح شدن نام تیکدری تا حدودی عجیب است به دلیل قرارداد داشتن این بازیکن با گل‌گهر است. تیکدری در فوتبال ایران بازیکن عجیبی است و حتی یکی دو سال قبل عنوان گران‌قیمت‌ترین بازیکن لیگ را هم یدک می‌کشید. او بازیکن تراکتور بود که امیر قلعه‌نویی برای داشتنش در ترکیب گل‌گهر اصرار کرد. از این رو، گل‌گهر برای فسخ قرارداد این بازیکن رقم ۱۱ میلیاردتومان به تراکتور پرداخت کرد! از سوی دیگر عنوان شد که قرارداد تیکدری با گل‌گهر هم رقم ۹ میلیارد تومان است که با توجه به هزینه اعمال شده در آن سال، او با اختلاف گران‌قیمت‌ترین بازیکن لیگ می‌شد.

حالا چنین بازیکنی در فهرست استقلال قرار گرفته و مشخص نیست آیا گل‌گهر که هزینه سنگینی برای این بازیکن کرده حاضر است به این سادگی قید داشتنش را بزند و اجازه خروج او به مقصد استقلال را دهد یا خیر. از طرفی از سوی باشگاه استقلال به این بازیکن اعلام شده اگر روند مذاکرات خوب پیش برود، این مدافع، خودش باید رضایت‌نامه‌اش را از گل‌گهر بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی