|

تازه ترین خبرهای نقل و انتقالاتی استقلال چهارشنبه 1 تیر

با ورود ساپینتو به ایران و مشخص شدن سرمربی آبی ها در فصل آینده، هواداران منتظر شنیدن خبرهای خوش نقل و انتقالاتی هستند.

لینک کوتاه کپی شد

وینگر ۲۸ ساله گل گهر، این روزها تبدیل به بمب نقل و انتقالات شده است. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ سعید صادقی با ثبت آماری فوق العاده در لیگ  بیست و یکم، مورد توجه دو باشگاه بزرگ پایتخت قرار گرفته است.

*استقلال و بیش از یک جین بازیکنان بلاتکلیف

اگر از خط دروازه که با حضور حسین حسینی شرایط بسیار خوبی برای استقلال رقم زده، گذر کنیم؛ در خط دفاعی وضعیت استقلال کاملا نگران کننده است. در این خط عارف غلامی، محمد دانشگر، روزبه چشمی و سیلوای برزیلی قراردادشان تمام شده و وضعیت سیاوش یزدانی و حسین مرادمند نیز همچنان در ابهام است. هر چند در مورد مرادمند با اطمینان زیادی می‌توان گفت که او به خط دفاعی استقلال بازخواهد گشت ولی بازگشت یزدانی منوط به پذیرش در دانشگاه برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری خواهد بود. به جمع بلاتکلیفان استقلال باید از وریا غفوری هم نام برد که طی آخرین اخبار احتمال جدایی‌اش از اردوی آبی‌پوشان زیاد شده است. درنهایت به نام مهدی مهدی‌پور، هافبک ملی‌پوش آبی‌پوشان می‌رسیم که با نمایش خیره‌کننده در لیگ بیست و دوم، توجه کشورهای عربی را جلب کرده و با وجود اینکه یک‌سال از قراردادش باقی مانده، احتمال جدایی‌اش کم نخواهد بود.

در بخش تهاجمی استقلال در حال حاضر سجاد شهباززاده، ارسلان مطهری و آرمان رمضانی را در اختیار دارد و اگر فرضیه اضافه شدن یک مهاجم خارجی دیگر را نیز با حضور ساپینتو در نظر بگیریم، احتمال دارد از میان ارسلان و آرمان یکی تصمیم به جدایی بگیرد که البته چند روز پیش مطهری با یک استوری، ساز جدایی را کوک کرده است.

*بازار جذب استقلال با یک گزینه قطعی و چند احتمالی طی روزهای اخیر نام‌های زیادی اطراف استقلال شنیده شده است. آجورلو و همکارانش علی‌رغم اینکه در انتظار انتخاب سرمربی جدید تیم هستند، برای جذب سجاد شهباززاده و چند بازیکن دیگر اقدام کردند که تاکنون جذب مهاجم شماره 9 فصل گذشته سپاهان که پرسپولیس هم برای جذبش تلاش می‌کرد، نهایی شده است. اما آنها حداقل به یک مهاجم دیگر احتیاج دارند و همان‌طور که اشاره شد به نظر می‌رسد رفع این نیاز از بازار خارجی در دستور کار مدیران باشگاه قرار دارد.

* خط دفاعی: نژادمهدی، سهرابیان و ...در بخش دفاعی نیز فرآیند جذب محمد نژادمهدی مدافع میانی سپاهان آغاز شده است و این مدافع در انتظار انتخاب سرمربی استقلال است تا تصمیم نهایی خود را درباره ترک اصفهان و حضور در تهران بگیرد. از امید حامدی‌فر پدیده نفت آبادان نیز به‌عنوان یکی از گزینه‌های استقلال برای تقویت خط دفاعی نامبرده می‌شود. ضمن اینکه مذاکره با سهرابیان مدافع میانی گل‌گهر هم انجام شده است. در صورتی‌که از میان بازیکنان دفاعیِ یاد شده استقلال، مهره‌ای تصمیم به جدایی بگیرد، فعالیت مدیران باشگاه برای تقویت این بخش بیشتر هم خواهد شد.

*خط میانی؛ صادقی و چند هدف دور از دسترس  

در یک‌سوم میانی زمین نیز اخبار زیادی درباره تغییرات در استقلال شنیده می‌شود. جدایی سعید مهری و اضافه شدن محمود قائدرحمتی یکی از اخباری است که پیرامون استقلال وجود دارد. هر چند سعید صادقی به‌عنوان مهم‌ترین هدف استقلالی‌ها در پنجره تابستانی شرایطش به دقت زیر نظر مدیران باشگاه قرار دارد و از سوی دیگر مذاکره با محسن آذرباد هم آغاز شده است. محمدرضا حسینی دیگر بازیکنی به شمار می‌رود که در این بخش از زمین مورد توجه استقلالی‌ها قرار دارد، ولی هر دوی این بازیکن‌ها قرارداد دارند و جذب آنها به هیچ‌وجه ساده نخواهد بود. به همین دلیل مدیران استقلال با حضور سرمربی جدید گزینه خارجی را نیز مدنظر قرار خواهند داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • خلیل ارسالی در

    ارسلان ووریا را نگه دارین نزارین برن بازیکن خوب استقلال قزلرداد ببندین

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی