(عکس) اعتراض هواداران استقلال مقابل باشگاه

تعدادی از هواداران استقلال به دلیل عدم انتخاب سرمربی و نقل و انتقالات، مقابل ساختمان باشگاه تجمع کردند.

لینک کوتاه کپی شد

تعدادی از هواداران معترض تیم استقلال صبح امروز با حضور در خیابان علامه سعادت آباد، مقابل ساختمان باشگاه استقلال تجمع کرده و خواستار دیدار با مسئولان و کارکنان باشگاه محبوب خود شدند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ طرفداران این تیم با سر دادن شعارهایی خواسته خودشان را در قبال بی توجهی مدیران این مجموعه نسبت به شرایط حساس استقلال در فصل نقل و انتقالات ابراز کرده و در این باره با نگهبانان مقابل درب ورودی به بحث مشغول شدند.

عکس| تجمع اعتراضی هواداران استقلال مقابل باشگاه/ آقای آجورلو بیا بیرون!

حضور مأموران نیروی انتظامی

دقایقی پس از حضور هواداران مقابل ساختمان باشگاه ماموران نیروی انتظامی برای متفرق کردن طرفداران استقلال در محل حاضر شدند اما مردم در صحبت با ماموران نیروی انتظامی مشکلات باشگاه شان را با آنها در میان گذاشتند و این خود به نوعی باعث شد تا اتفاقات جالبی در خیابان مقابل باشگاه استقلال رخ بدهد.

عکس| تجمع اعتراضی هواداران استقلال مقابل باشگاه/ آقای آجورلو بیا بیرون!

آجرلو بیا بیرون

با این همه کسی پاسخگوی طرفداران استقلال نبود و هیچ یک از مسئولان برای آرام کردن جو ایجاد شده مقابل باشگاه بیرون نیامد. همین باعث شد تا مردم با صدا زدن نام آجورلو از او بخواهند که از ساختمان بیرون بیاید و جوابگوی آنها باشد. آنها خطاب به مدیرعامل استقلال شعار می دادند؛ حاصل وعده هات کو؟!

چرا گذاشتید مجیدی برود؟

طرفداران استقلال در انتقاد به بلاتکلیفی تیم قهرمان فصل گذشته صحبت هایی را مطرح می کردند و معتقد بودند چرا باید بعد از قهرمان شدن سرمربی تیم شان به راحتی زیر قول و قرارش بزند و از استقلال جدا شود. طرفداران این تیم معتقد بودند آجورلو یا نباید اجازه می‌داد فرهاد مجیدی از استقلال جدا شده و یا حالا که اجازه داده حتماً باید قبل از جددیی اش فکری به حال جانشین سرمربی تیم شان می کرده است.

عکس| تجمع اعتراضی هواداران استقلال مقابل باشگاه/ آقای آجورلو بیا بیرون!

نقل و انتقالات پرسپولیس

این مسائل به اضافه موضوعات مربوط به نقل و انتقالات و بیرگیری باشگاه پرسپولیس از موارد مهمی بود که هواداران استقلال که در بین آنها تعدادی از بانوان حضور داشتند مطرح می شد. آنها بیش از هر چیز نسبت به وضعیت تیم رقیب ابراز نگرانی می کردند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی