یک هلندی دیگر در فهرست بارسلونا

چند فصلی هست که بارسلونا خواهان جذب ده لیخت مدافع میانی پیشین آژاکس و فعلی یوونتوس است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه بارسلونا در سال‌های گذشته به دنبال جذب ماتیاس ده لیخت بوده است. این در شرایطی است که این مدافع در سال ۲۰۱۹، پس از درخشش در تیم آژاکس مورد توجه باشگاه‌های زیادی قرار گرفته بود اما او تقاضای بارسلونا را رد کرد و به یوونتوس پیوست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میدان نیوز؛ روزنامه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت، دوباره موضوع انتقال ده لیخت به بارسلونا را مطرح کرده است. باشگاه کاتالان در کنار  چلسی ، لیورپول، منچستریونایتد و پاریسن ژرمن، از کاندیدهای جذب این مدافع ۲۲ ساله در تابستان هستند. گزارش‌ها حاکی از آن است که ده لیخت پیشنهاد تمدید قرارداد یوونتوس را نپذیرفته و همین باعث ناراحتی سران این باشگاه شده است. از این رو یوونتوس قرار است به فروش ۸۵ میلیون یورویی این بازیکن فکر کند.

اگرچه ژاوی به ده لیخت علاقه دارد اما این مبلغ برای باشگاه بحران‌زده بارسلونا دست‌نیافتنی است. موندو دپورتیوو خاطرنشان کرد که بارسلونا در فصل آینده روی اریک گارسیا، رونالد آرائوخو، جرارد پیکه و احتمالا آندریاس کریستنسن حساب خواهد کرد اما ممکن است سال آینده اوضاع متفاوت باشد. با این حال مشخص نیست که آیا ده لیخت می‌خواهد برای فصل آینده در تورین بماند یا خیر اما روشن است که او در صورت دریافت پیشنهاد قابل توجه، به ترک یوونتوس فکر خواهد کرد.

 

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی