یحیی بیخیال یک بازیکن نمی شود!

پرسپولیس و یحیی همچنان به دنبال جذب دو مهاجم با کیفیت برای فصل آینده لیگ برتر هستند.

لینک کوتاه کپی شد

مدیران باشگاه در ۱۰روز گذشته با خرید نفراتی چون علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر، مرتضی پورعلی‌گنجی و محمدمهدی احمدی، توانستند قسمت مهمی از خواسته‌های یحیی گل‌محمدی در زمینه جذب بازیکن را فراهم کنند ولی این پایان کار نیست و مدیران پرسپولیس همچنان درصدد جذب چند بازیکن دیگر هستند تا نفرات مورد نظر کادر فنی را به‌صورت کامل جذب کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ سرمربی پرسپولیس به‌خوبی می‌داند که تیمش فصل گذشته در خط حمله چقدر ضعف داشت به همین دلیل درصدد تقویت این پست است. سجاد شهباززاده هنوز پاسخ نهایی را به پرسپولیس نداده و گل‌محمدی در انتظار روشن شدن وضعیت این بازیکن است ولی روز گذشته این خبر هم دهان به دهان پیچید که اگر پرسپولیس موفق به جذب شهباززاده نشود، احتمالا با رضا شکاری مهاجم فصل پیش گل‌گهر مذاکره خواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس در ماه ژانویه به‌دنبال جذب کاسیانو دیاس موریرا مهاجم برزیلی بود و حتی پیشنهادی ۵۰۰هزار یورویی به باشگاه ویزلا ارائه داده بود اما مدیران باشگاه در آن مقطع حساس به این پیشنهاد پاسخ منفی دادند. کاسیانوی ۳۲ساله فصل اخیر در ۳۰بازی از رقابت‌های مختلف برای ویزلا به میدان رفت و آمار ۹گل زده و ۲پاس‌گل را از خود برجای گذاشت. او یکی از بازیکنان مهم تیمش در رقابت‌های فصل گذشته بود. گل‌محمدی تأکید ویژه‌ای به جذب این بازیکن دارد ولی گفته می‌شود او با پیشنهاد باشگاه سامسون اسپور هم مواجه شده و باید دید درنهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی