|

چرا خیال استقلالی ها بابت نقل و انتقالات آسوده است!

تیم همیشه پر سروصدای بازار نقل و انتقالات در این فصل هنوز هیچ اقدامی نکرده. آن هم در خالی که رقیب سنتی‌اش چهره اول فصل نقل و انتقالات بوده.

لینک کوتاه کپی شد

دوازده روز از خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال تهران می‌گذرد و این تیم در سکوت و البته سردرگمی فرورفته است. در گام نخست هنوز معلوم نیست که چه کسی قرار است سرمربی این تیم باشد و در مرحله بعدی وضعیت آن‌ها در بازار نقل و انتقالات هنوز مشخص نیست.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو، هواداران استقلال دوباره وارد روز‌های برزخی شدند و از باشگاه هم جز کلی گوئی خبری نمی‌رسد. آن‌ها در مرحله اول دل‌شان می‌خواهد که مربی تیم‌شان را بشناسند و در مرحله بعدی از رقیب‌شان عقب نمانند.

اما آیا واقعا وضعیت برای استقلالی‌ها در بازار نقل و انتقالات نگران کننده است؟ این درست که پرسپولیس در حال ولخرجی است و ستاره‌های زیادی را به تیمش اضافه کرده، ولی نباید فراموش کنیم که آن‌ها در حال ترمیم نقاط ضعف‌شان هستند و این استقلال است که قهرمان فصل است. برای قهرمان فصل اولین و مهم‌ترین کار حفظ ترکیب تیم قهرمان است. آنچنان که از اخبار بازار نقل و انتقالات هم به گوش می‌رسد هیچ‌کدام از ستاره‌های استقلال قصد جدایی ندارند. چند بازیکن قراردادشان به پایان رسیده، ولی تا کنون حرف و سخنی در خصوص جدایی یا نارضایتی نبوده و احتمالا آن‌ها هم به زودی با باشگاه تمدید می‌کنند؛ بنابراین استقلال پیکره تیمش در فصل بعد را حفظ خواهد کرد.

موضوع بعدی در اختیار گرفتن ستاره‌های جدید است. چیزی که پرسپولیس با سه خرید گران‌قیمتش تا اینجای فصل استقلالی‌ها را نگران کرده است. ولی به نظر باز هم استقلالی‌ها چندان نباید نگران باشند. آن‌ها دو بازیکن سابق خود را برای بازگردان به باشگاه در نظر دارند که احتمالا کار سختی در این مسیر نداشته باشند. محمد نادری و کاوه رضایی احتمالا به زودی به استقلال می‌پیوندند. از سوی دیگر امید ابراهیمی یا سعید عزت‌اللهی هم احتمال دارد در صورت جدایی مهدی‌پور به استقلال بپیوندند. دیگر خرید‌های استقلال قطعا خارجی خواهند بود که استقلال نشان داده در این مسیر هم تبحر خاصی دارد. با این حساب نباید چندان نگران چراغ خاموش بودن استقلال در بازار نقل و انتقالات بود.

تنها باید منتظر باشیم که هیات مدیره به این بازی کشنده انتخاب سرمربی پایان دهد و هرچه زودتر سرمربی تیم را معرفی کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی