|

کار سخت پرسپولیس برای جذب مدافع ملی پوش!

یحیی تمام توان نقل و انتقالاتی پرسپولیس را روی تقویت خط دفاعی گذاشته است.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از بزرگترین ضعف های پرسپولیس در فصلی که گذشت، مربوط به خط دفاع این تیم بود. بعد از جدایی کنعانی زادگان، پرسپولیس مدافع ششدانگی نداشت و خریدهای جدید این تیم هم عملکرد خوبی نداشتند. باشگاه پرسپولیس برای ترمیم خط دفاعی خود در فصل نقل و انتقالات، موفق شدند در اولین گام مرتضی پورعلی گنجی را به خدمت بگیرند و این مدافع ملی پوش به مدت ۲ سال با پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ با این حال یحیی گل محمدی قصد دارد یک یا دو مدافع میانی دیگر را هم به ترکیب تیمش اضافه کند. یه غیر از گوولسیانی مدافع گرجستانی سپاهان، سامان فلاح مدافع تیم ملی امید و باشگاه پیکان هم یکی دیگر از گزینه های مدنظر کادرفنی پرسپولیس برای پست دفاع وسط است. این بازیکن ۲۱ ساله و آینده دار که اخیرا در ترکیب تیم ملی امید هم حضور داشت، مذاکراتی را با باشگاه پرسپولیس انجام داد و به توافقات خوبی هم دست پیدا کرد.

با این حال برای پرسپولیسی شدن فلاح یک مشکل بزرگ وجود دارد. این مدافع جوان برای فصل آینده با پیکان قرارداد دارد و این باشگاه به این راحتی حاضر نیست ستاره جوان خود را از دست بدهد. مدیران پیکان هم چندی قبل با تایید این موضوع اعلام کردند، حاضر نیستند ستاره هایی مثل سامان فلاح را به تیم های دیگر بدهند.

به این ترتیب پرسپولیس برای جذب این مدافع ملی پوش کار بسیار سختی دارد، مگر اینکه پول خوبی برای گرفتن رضایتنامه فلاح به پیکانی ها پیشنهاد بدهد. گفتنی است پیکان در نیم فصل سال قبل، حدود ۶ میلیارد تومان برای فروش علیرضا کوشکی به فولاد دریافت کرد و بعید است با مبلغی کمتر از این راضی به فروش فلاح به پرسپولیس شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی