|

آخرین خبرهای نقل و انتقالاتی پرسپولیس دوشنبه 16 خرداد

بیست و یکمین دوره رقابت‌ های لیگ برتر با پایان سلطه پنج ساله پرسپولیس همراه بود تا استقلال با جام قهرمانی عکس یادگاری بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

۶ بازیکن پرسپولیس بدون شک در لیست مازاد گل محمدی قرار گرفته‌اند اما نفر هفتم که اسم حامد لک در مقابل آن نوشته شده هنوز وضعیت مشروطی برای ماندن یا رفتن دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از وانانیوز؛ عقد قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس باعث شده تا گل محمدی چاره‌ای جز کنار گذاشتن یکی از گلرهای فعلی خود نداشته باشد.

همچنین عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس که بیشتر بازی‌های فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داده بود یکی دیگر از بازیکنانی است که احتمال می‌رود به دلیل حاشیه‌های فصل گذشته جایی در لیست تمدیدی‌ های پرسپولیس نداشته باشد.

آل کثیر قرار است به زودی مورد معاینه پزشکان تیم قرار گرفته و گل محمدی پس از مطالعه وضعیت او درباره ادامه حضورش در جمع سرخپوشان تصمیم‌ گیری کند.

نکته جالب توجه در لیست مازادهای پرسپولیس حضور دو بازیکن اصلی فصل گذشته این تیم است که نشان می‌دهد سرمربی سرخ‌ها از عملکرد آنها نیز رضایت نداشته است اما نیمکت ضعیف تیمش چاره‌ای جز بازی دادن به آنها برایش قرار نداده است.

سرمربی پرسپولیس با توجه به روند شروع جذب بازیکن هیچ نگرانی برای انتخاب جانشین آنها ندارد چراکه درویش قول جذب تمام گزینه‌های مد نظر گل‌محمدی را داده است و در همین راستا به توافقاتی نیز رسیده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی