|

(عکس) این صحنه‌ های جشن قهرمانی استقلال ندیدید!

وریا غفوری سرانجام جام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران را روی دست هایش بالای سر برد.

لینک کوتاه کپی شد

این لحظه ای بود که میلیون ها استقلالی سال ها برایش لحظه شماری می‌کردند؛ اتفاقی که امشب در شرایطی که ورزشگاه آزادی یک جشن قهرمانی نسبتا منظم را به پایان می‌رساند رخ داد.

 به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ استقلال حالا قهرمانی رکورددار و بدون باخت فوتبال ایران است و این مسئله شیرینی قهرمانی آبی ها را دو چندان می‌کند.

استقلالی ها امروز با پیراهنی که منقش به عدد ۱۰ به نشانه ۱۰ قهرمانی (برای رو در رویی در کری ها با پرسپولیس) بود، روی سکوی قهرمانی حاضر شدند و لحظات شادی را با هواداران‌شان ساختند.

در این مطلب نکات و جزئیات دیده نشده از جشن قهرمانی را با شما در میان خواهیم گذاشت:

وریا غفوری بالاخره در شب پرهیاهوی آزادی جام قهرمانی را بالای سر برد تا به سالها انتظار آبی ها پایان دهد.


سیدحسین حسینی کاپیتان دوم استقلال نیز پس از وریا دومین فردی بود که جام قهرمانی لیگ بیست و یکم را بالای سر برد. او یک فصل رویایی را در دروازه آبی ها سپری کرد و با ثبت بیشترین تعداد کلین شیت، دستکش طلایی لیگ را با خود به خانه برد.


شهاب هوادار استقلال که دارای سندرم داون است و بارها به همراه مجیدی در بازی های استقلال حضور یافت نیز در جشن قهرمانی آبی ها شرکت کرد.


امیرحسین حسین زاده وینگر جوان آبی ها و پدیده استقلال در لیگ امسال از جمله بازیکنانی بود که با حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت آبی ها خودش را به فوتبال ایران معرفی کرد.


گریه های فرهاد مجیدی پس از خوانده شدن نام او توسط گوینده استادیوم، اشک هواداران استقلال را نیز درآورد اما در نهایت سرمربی جوان و محبوب آبی ها با لبخندی بر لب، جام را بالای سر برد.


عارف غلامی که پس از مصدومیت بازگشت به موقعی به میادین داشت، یکی از خوشحال ترین استقلالی های حاضر در آزادی بود.


رفاقت در عین رقابت. وریا غفوری و صالح حردانی دو بازیکن هم پست استقلال در سمت راست، نقش ویژه ای در قهرمانی امسال تیم مجیدی داشتند.


... و آسمان تهران اینگونه آبی شد و جام بر فراز دستان وریا بالا رفت.


وریا غفوری به همراه هر دو فرزند زیبای خود در این جشن قهرمانی شرکت کرد و با آنها عکس یادگاری گرفت.


بوسه فرهاد بر جام، پیش از بالا بردن آن. سرمربی آبی ها که با چشمانی اشکبار برای گرفتن مدالش رفت، در نهایت با خنده ای بر لب اینگونه جام را بالای سر برد.


ژست خاص ارسلان مطهری با عینک آفتابی و دو گیتار در دست، از سوژه های عکاسان برای شکار چهره مهاجم آبی ها بود.


حسین مرادمند با انتشار یک استوری در کنار یزدانی از به خانه بردن جام قهرمانی خبر دادند.


سیاوش یزدانی در ابتدای بازی به همراه مجیدی وارد زمین مسابقه شد و در انتها نیز جام را بالای سر برد. او و مرادمند به دلیل اعزام به خدمت سربازی، ادامه فصل را از دست داده بودند.


مرادمند دیگر بازیکن سرباز آبی ها نیز در ابتدای بازی با مهاجری به خوش و بش پرداخته بود.


بیش از 80 هزار هوادار استقلال در استادیوم آزادی شاهد برگزاری جشن قهرمانی تیمشان بودند.


فرزندان بازیکنان استقلال از جمله دختران و پسر رودی ژستد نیز در استادیوم آزادی حاضر شده و در جشن قهرمانی آبی ها شرکت کردند. شاید چهره بهت زده آنها به دلیل حضور پرتعداد تماشاگران در ورزشگاه آزادی بوده است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی