|

کانادا بابت لغو بازی دوستانه باید به ایران غرامت بدهد؟

آنهایی که به دروغ گفتند اگر بازی ایران و کانادا را لغو کنیم باید غرامت بدهیم حالا که کانادا این بازی را لغو کرده لطفاً غرامت بگیرند!

لینک کوتاه کپی شد

بازی ایران و کانادا از سوی کانادایی‌ها لغو شد آن هم در حالی که فدراسیون فوتبال ایران برای دریافت ویزا از سفارت کانادا در ترکیه اقدام کرده و متحمل هزینه سنگین شده بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری، وقتی حواشی بازی ایران و کانادا بالا گرفت، رسانه‌ها از فدراسیون فوتبال خواستند از آنجایی که پیش‌بینی می‌شود کانادایی‌ها به خاطر اعتراض سیاسی نخست وزیر شان و مخالفت پارلمان بازی را لغو کنند، بهتر است فدراسیون فوتبال ایران پیش دستی کند و سریعتر حکم به لغو این بازی بدهد تا تیم ملی به سرعت حریف دیگری برای برگزاری بازی تدارکاتی بیابد.

اما مسئولان فدراسیون فوتبال ادعا کردند اگر این بازی را لغو کنند باید غرامت سنگین بپردازند و به همین دلیل مسئولان بالادستی را راضی کردند برای سفر به ترکیه بلیط رزرو کنند و با حضور در استانبول و آنکارا ویزای سفر به کانادا را بگیرند تا اینکه امروز کانادایی‌ها یکطرفه این بازی را لغو کردند. همین اقدام کانادایی‌ها نشان می دهد لغو این بازی غرامت نداشته است.

حالا وقت آن رسیده آنهایی که به دروغ ادعا کردند لغو این بازی غرامت دارد، غرامت سنگینی از کانادا بگیرند و یا اعتراف کنند قرارداد ترکمانچای بسته بودند و اگر آنها بازی را لغو می کردند باید غرامت می‌دادند ولی در عوض کانادایی‌ها طوری قرارداد را نوشته بودند که خودشان در صورت لغو یک طرفه بازی هیچ غرامتی به ایران ندهند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی