|

12 بازیکن پرسپولیس بلاتکلیف در نقل و انتقالات!

در فاصله دو هفته مانده تا باز شدن پنجره نقل و انتقالات یحیی گل محمدی هنوز تکلیف بازیکنان تمدیدی پرسپولیس را مشخص و معلوم نکرده است.

لینک کوتاه کپی شد

نها دو هفته تا پایان رقابت‌های لیگ بیست و یکم باقی مانده و با سپری شدن این بازه زمانی، نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر استارت خواهد خورد. موضوعی که باعث شده بسیاری از تیم‌ها به خصوص تیم‌های همیشه مدعی و متمول صنعتی فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را با بازیکنان و مربیان موردنظرشان آغاز کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ این درحالی است که خلاف بقیه تیم‌های مدعی، یحیی گل محمدی همچنان تاکید دارد تا پایان فصل باشگاه نباید به جز بازیکنان ملی پوش (ترابی و سرلک) با هیچکدام از بازیکنانی که قراردادشان به پایان می‌رسد مذاکره ای انجام دهد و خودش هم لیستی به باشگاه ارائه نداده است؛ نه برای تمدید قرارداد بازیکنان فعلی و نه برای جذب بازیکن در فصل آینده. آن هم در حالی که نگاهی گذرا به لیست بازیکنان پرسپولیس نشان می‌دهد در پایان فصل، قرارداد ۱۲ بازیکن به پایان رسیده و آن‌ها بازیکن آزاد خواهند بود.

سید جلال حسینی، سیامک نعمتی، رامین رضاییان، مهدی ترابی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، رضا اسدی، سعید آقایی، عیسی آل‌کثیر، علی شجاعی، محمد شریفی و مهدی مهدی‌خانی ۱۲ بازیکنی هستند که تنها دو هفته با پرسپولیس قرارداد دارند و پس از این دو بازی می‌توانند به عنوان بازیکن آزاد از مجموعه جدا شوند.

به جز رضا اسدی و رامین رضاییان که همین فصل با پرسپولیس قرارداد یک ساله و ۶ ماه بسته بودند، بقیه نفرات بازیکنانی هستند که قراردادهای حداقل دو ساله داشته‌اند و حالا به پایان قراردادشان رسیده‌اند.

حال باید منتظر بود و دید یحیی گل محمدی کدامیک از این نفرات را برای فصل آینده در پرسپولیس نگه خواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی